Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
teksta izmērsaaa
Latvia
hamburger overlay

Vienkārši skaidri dati.

Vienkārši šeit. mySugr® & Accu-Chek Instant®.

mySugr cilvēkiem ar diabētu ir radījuši cilvēki ar diabētu, tā mērķis ir padarīt diabēta kontroles ikdienu vienkāršāku. Mūsu vīzija ir pasaule, kurā cilvēks ar diabētu var dzīvot pilnvērtīgu un veselīgu dzīvi, neuztraucoties par ikdienas terapijas grūtībām. Ar vairāk nekā 3 miljoniem reģistrētu lietotnes lietotāju vairāk nekā 70 valstīs mēs esam nogājuši lielu ceļa gabalu pretī savam mērķim padarīt diabētu mazāk nejauku®!

Accu-Chek® Instant savienošana ar mySugr lietotni

Accu-Chek Instant ir glikozes līmeņa mērierīce, kas paredzēta, lai jebkurā brīdī izmērītu cukura līmeni asinīs, rezultāts tiek iegūts ātrāk nekā četrās sekundēs! Accu-Chek Instant nodrošina skaidrus rezultātus, lai jūs būtu pārliecināts par ikdienas mērījumu rezultātiem.1 Lielais, izgaismotais, viegli nolasāmais ekrāns nozīmē informētākus lēmumus par terapiju. Mērķa diapazona indikators

ar krāsu kodu ļauj ar vienu acu uzmetienu noskaidrot, vai jūsu rezultāts ir paaugstināts, pazemināts vai mērķa diapazonā.2

Savienojumi dod brīvību!

Accu-Chek Instant savienošana ar mySugr lietotni

 • Savas ierīces savienošana ar mySugr lietotni nozīmē, ka visi jūsu diabēta dati ir vienā ļoti ērtā vietā: Jūsu viedtālrunī!
 • Savas ierīces savienošana ar mySugr lietotni nozīmē, ka jūs automātiski saņemat bezmaksas piekļuvi mySugr PRO. mySugr PRO nodrošina piekļuvi lieliskajām lietotnes papildu funkcijām, tostarp lejupielādējamiem PDF
  un Excel pārskatiem, ērtai foto funkcijai, viedajai meklēšanai un daudzām citām! Un tas nav viss...
 • mySugr lietotne ir arī saimnieks mySugr bolus kalkulatoram. Kad esat ievadījis savus datus, bolus kalkulators palīdzēs aprēķināt ēdiena kompensēšanai nepieciešamo insulīna daudzumu. Tas aprēķinās arī vajadzīgo ogļhidrātu daudzumu, ja jums ir zems cukura līmenis. mySugr tiks galā ar matemātiku, lai tas nav jādara jums.

 

Vienkārši skaidri dati. Vienkārši šeit. Jebkurā laikā.

Sinhronizētie dati dod jums automātisku un centralizētu pārskatu par visu terapijas informāciju. Vairs nekādu uztraukumu par pierakstu drukas kļūdām vai nepierakstītām ikdienas darbībām! Ar datu importu un mērierīces savienojumu jūs atrodaties ātru terapijas lēmumu vadītāja sēdeklī, izmantojot uzticamus un atjauninātus datus.

 1. Atveriet mySugr lietotni
 2. No izvēlnes izvēlieties „Savienot” (Connections)
 3. No redzamā saraksta izvēlieties savu ierīci/lietotni
 4. Nospiediet „Savienot tīlīt” un sekojiet instrukcijām (Connect now)

Vēlaties uzzināt vairāk par to, kā savienot glikozes līmeņa mērierīci ar mySugr lietotni? Dodieties uz mySugr YouTube kanālu un noskatieties šo video pamācību.

Pielāgojiet savu mērķa diapazona indikatoru (MDI), izmantojot mySugr lietotni.

Mērķa diapazons dažādiem cilvēkiem var atšķirties, bet vairums oficiālo rekomendāciju ir 3,9–10 mmol/L.3 Kad Accu-Chek Instant ir savienots ar mySugr, varat ievadīt mySugr savas mērķa diapazona vērtības, veicot šādas darbības:

 1. Navigācijas joslā izvēlieties „Vairāk” (More)
 2. Izvēlieties „Profils un iestatījumi” (Profile & Settings)
 3. Izvēlieties „Glikozes līmeņa noteikšana asinīs” (Blood sugar testing)
 4. Ievadiet savas mērķa diapazona vērtības „Hyperglik.” (augsts cukura līmenis), „Mērķa diapazons” un „Hypoglik.” (zems cukura līmenis)

Lai pabeigtu mērķa diapazona sinhronizāciju, ieslēdziet Accu-Chek Instant mērierīci. Kad tas viss ir izdarīts, jūs esat gatavs mērīt cukura līmeni asinīs, izmantojot savu atjaunināto mērķa diapazonu.

Mērķa diapazona indikators parāda cukura līmeņa asinīs rezultātu ātrāk nekā četrās sekundēs, indikators ar krāsu kodu ļauj uzreiz saprast, vai jūsu rezultāts ir paaugstināts, pazemināts vai diapazonā.2 Izmantojot mySugr lietotni un Accu-Chek Instant, rīkojieties, lai palielinātu kopējo laiku, kurā jūsu cukura līmenis ir mērķa diapazonā.

mySugr ir lietotne, ko bieži rāda populārzinātniskos diabēta raidījumos (Medical Tribune, The Diabetes Times, The Guardian and Deutsche Ärztezeitung), tā atvieglo ikdienas diabēta terapiju. mySugr palīdz reģistrēt informāciju, tai ir galvenais ekrāns, uz kura var apskatīt grafikus, ikdienas statistiku, datus un vēl daudz ko! Ar mySugr daudzas funkcijas tiek apvienotas vienā vienkārši lietojamā rīkā.

 

1 Parkin CG et al. Use of an integrated tool for interpretation of blood glucose data improves correctness of glycemic risk assessment in individuals with type 1 and type 2 diabetes. J Diabetes, Sci Technol. 2017, 11(1), 74–82, Available at: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5375080/ [Accessed 15/03/2021]

2 Diabetyk 24, 2021. Accu-Chek Instant Glucometer. [webpag e] Available at: https://diabetic24.com/accu-chek-instant-glucometerhtml [Accessed 18/01/2021].
3 DiaTribe, 2017. Time-in-Range: What’s an Achievable Goal with Diabetes? [webpage] Available at: https://diatribe.org/time-range-whats-achievable-goal-diabetes [Accessed: 03/03/2021].

MYSUGR, MAKE DIABETES SUCK LESS, ACCU-CHEK un ACCU-CHEK INSTANT ir reģistrētas “Roche” preču zīmes. Visi pārējie preču zīmju un produktu nosaukumi ir to īpašnieku īpašums. © 2022

Dalīties

Filed under: