Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
teksta izmērsaaa
Latvia
hamburger overlay

mySugr® un Accu-Chek® Instant

Kā lietot mērķa diapazona indikatoru (MDI)

Accu-Chek Instant ir glikozes līmeņa mērierīce, kas dod precīzus¹, ar krāsām kodētus rezultātus ātrāk nekā četrās sekundēs.  Bet, vai jūs zinājāt, ka, savienojot savu mērierīci ar mySugr lietotni, diabēta kontrolei varat dot vairāk brīvības?

mySugr lietotne (pieejama Android un iOS) vienmēr ir bijis uzticams sabiedrotais, kas palīdz kontrolēt diabētu tieši no viedtālruņa, un mēs esam ārkārtīgi priecīgi, ka Accu-Chek Instant pievienojas to produktu saimei, ko var tieši savienot ar mySugr.

Pēc savienošanas no mySugr lietotnes var mainīt Accu-Chek Instant mērķa diapazona iestatījumus un sekot līdzi un pārvaldīt dažādus datus, paceļot diabēta kontroli nākamajā līmenī. Vai tas nav lieliski? Bluetooth savienojums nozīmē arī automātisku visu Accu-Chek Instant mērījumu rezultātu reģistrāciju mySugr. Izklausās labi? Turpiniet lasīt, lai uzzinātu vairāk!

 

Kā lietot MDI

 

Sasveicinieties ar savu jauno labāko draugu: mērķa diapazona indikatoru (MDI). Mērķa diapazona indikators ir pieejams uz lielā, izgaismotā Accu-Chek Instant ekrāna. Tas parāda cukura līmeņa rezultātus ātrāk nekā četrās sekundēs, izmantojot krāsu kodu, kas ļauj uzreiz saprast, vai skaitlis ir paaugstināts, pazemināts vai diapazonā.²

Svarīgs veselības saglabāšanas mērķis ir maksimāli palielināt laiku, kad cukura līmenis asinīs ir mērķa diapazonā. Pētījumi rāda, ka ir tieša saikne starp laiku, kad cukura līmenis ir mērķa diapazonā, un sekundāro slimību rašanos.³ Mērķa diapazons dažādiem cilvēkiem var atšķirties (to vislabāk noteiks veselības aprūpes speciālists), bet vairums oficiālo rekomendāciju ir no 3,9–10 mmol/l.

mySugr ir viss, lai palīdzētu jums izvirzīt mazus, bet sasniedzamus mērķus, lai palielinātu laiku, kad esat mērķa diapazonā. Mēs varam jums palīdzēt viegli regulēt sava Accu-Chek Instant mērķa diapazona indikatoru. Katram Accu-Chek Instant ir savs unikālais identifikācijas numurs un drošības sistēma, lai aizsargātu jūsu datus.⁵

Kad esat savienojis jauno Accu-Chek Instant mērierīci ar mySugr, ar dažām darbībām varat ievadīt mySugr mērķa diapazona indikatorā savas vērtības. Instrukcijas Android un iOS lietotājiem mazliet atšķiras, tāpēc sīkāk skatīties uz darbībām, kas attiecas uz jums:
 

1. solis:

 • Android ierīcēs: atveriet sānu izvēlni un izvēlieties „Profils & iestatījumi”
 • iOS ierīcēs: navigācijas joslā izvēlieties „vairāk”, tad izvēlieties „Profi7ls & iestatījumi

2. solis:

 • Android ierīcēs: izvēlieties „Terapija”
 • iOS ierīcēs: izvēlieties „Glikozes līmeņa noteikšana asinīs

3. solis

 • Android un iOS ierīcēs: ievadiet savas mērķa diapazona vērtības „Hyperglik.” (augsts cukura līmenis), „Mērķa diapazons”  un „Hypoglik.” (zems cukura līmenis)

4. solis:

 • Android ierīcēs: lai saglabātu izvēlēto, nospiediet apstiprinājumu labajā augšējā stūrī
 • iOS ierīcēs: darīts

Lai pabeigtu mērķa diapazona sinhronizāciju, ieslēdziet Accu-Chek Instant mērierīci. Kad tas viss ir izdarīts, jūs esat gatavs mērīt cukura līmeni asinīs, izmantojot savu atjaunināto mērķa diapazonu.

Kad mySugr esat iestatījis savu mērķa diapazonu, esat gatavs darīt visu nepieciešamo, lai palielinātu laiku, kad esat mērķa diapazonā, un uzlabotu vispārējo veselības stāvokli!

 

mySugr® un Accu-Chek® Instant. Labāk kopā.

 

Ja Accu-Chek Instant sistēma atvieglo cukura līmeņa rezultātu saprašanu1, iedomājieties tikai, ko tā var izdarīt kombinācijā ar mySugr lietotni (pieejama Android un iOS)!

mySugr lietotne ir kā vienas pieturas veikals, kas dod iespēju kontrolēt diabētu tieši no viedtālruņa. Ātri pārvelkot pār mySugr paneli, jūs varat redzēt skaidrus glikozes grafikus un datus par 7, 14, 30 un pat līdz 90 dienu vidējām vērtībām. Varat pievienot savu Google Fit vai Apple Health ierīci un izmantot arī datus par ikdienas fizisko slodzi.

Tagad varat izmanot personalizētu briesmoņa uzmundrināšanas komandu un ar lielāku pašpārliecinātību apmeklēt kārtējās veselības pārbaudes! Accu-Chek Instant savienošana palīdz uzlabot diabēta kontroli, atvieglojot pareizu datu interpretāciju, kas palīdz iegūt dvēseles mieru.² Izmantojot mySugr lietotni, atgriezieties vadītāja sēdeklī. Visi diabēta dati vienuviet.

 

„Es mīlu @mysugr app! Tas ir tik vienkāršs, bet vienlaikus arī neticami visaptveroši palīdz man kontrolēt diabētu. Es negribētu palikt bez tā."

Tomass Meisons

 

Vienkārši skaidri. Vienkārši šeit. Jebkurā laikā.

 

Kā savienot?

 

Accu-Chek Instant savienošana ar mySugr ir kā knipja uzsišana. Sāksim no paša sākuma – nolieciet pa rokai viedtālruni un Accu-Chek mērierīci*. Lejupielādējiet viedtālrunī mySugr lietotni un veiciet četras vienkāršas darbības:

 1. Ieslēdziet tālruņa Bluetooth un no izvēlnes izvēlieties „Savienot”.
 2. No redzamā saraksta izvēlieties savu Accu-Chek Instant un pieskarieties „Savienot tūlīt”.
 3. Sekojiet uz ekrāna redzamajām instrukcijām.
 4. Mērierīces aizmugurē tieši zem baterijas atrodiet PIN kodu un ievadiet to tālrunī.

Voilà! Tagad jūsu ierīcē ir izveidots savienojums! Turpmāk mySugr lietotne būs kā galvenais komunikācijas nodrošinātājs starp jums un Accu-Check Instant. Tas nozīmē, ka visi iestatījumi, kas tiks mainīti mySugr lietotnē, tiks pārnesti arī uz Accu-Chek Instant mērierīci, tiklīdz sinhronizācija būs pabeigta.

 

*Daļai lietotāju ērtāk ir jau pirms ierīču sapārošanas procesa sākšanas pārrakstīt PIN kodu no Accu-Chek Instant aizmugures.

 1. Breitenbeck, N., Brown, A., 2017. Accuracy Assessment of a Blood Glucose Monitoring System for Self-Testing with Three Test Strip Lots Following ISO 15197:2013/EN ISO 15197:2015. Journal of diabetes science and technology, [tiešsaistē]. Pieejams: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/28625090/.
 2. Accu-Chek Instant Glucometer. https://www.accu-chek.lv/lv/glikometri/instant
 3. Vigersky R. A., McMahon C., 2019. The Relationship of Hemoglobin A1C to Time-in-Range in Patients with Diabetes. Diabetes Technology and Therapeutics, [tiešsaistē]. Pieejams: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/30575414/.
 4. DiaTribe, 2017. Time-in-Range: What’s an Achievable Goal with Diabetes? [vietne] Pieejama: https://diatribe.org/time-range-whats-achievable-goal-diabetes [Piekļūts: 03.03.2021.].
 5. Accu-Chek, 2022. Biežāk uzdotie jautājumi. https://www.accu-chek.lv/lv/glikometri/instant/support

Dalīties

Filed under: