Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
teksta izmērsaaa
Latvia
hamburger overlay

Ir laiks iepriecināt sevi!

 


Vairumam no mums dzīve ir piesātināta, jo mēs žonglējam starp pienākumiem un daudz laika tērējam, rūpējoties par darbu, ģimeni, kaimiņiem un draugiem.
Tāpēc neatliek daudz laika sev. Būsim atklāti, diabēta kontrole katru dienu, visu laiku papildus lietām, ko dara visi pārējie – mēs esam supervaroņi!
 
Kāpēc iepriecināt? Es saku - kāpēc ne? Laika veltīšana sevis iepriecināšanai uzlādē mūs. Tā atgādina mums priecāties par dzīves ceļu, tā dod mums atļauju piedzīvot prieku un apmierina mūsu vajadzību pēc atzinības – patiešām – ja jūs nespējat atzīt sevi, jūs nevarat gaidīt, ka citi jūs atzīs.
 
Ja esat vienisprātis ar mani, te ir 5 veidi, kā iepriecināt sevi!
 
1. Uzrakstiet pateicības vēstuli—sev
Vai esat kādreiz sūtījis kādam pateicības kartīti? Tas nebija grūti, vai ne? Daudzi no mums ir veltījuši laiku pateicības izteikšanai citiem, bet tikai daži no mums ir tērējuši enerģiju, lai koncentrētos uz to, par ko esam pateicīgi paši sev.
Ņemiet un uzrakstiet sarakstu vai vēstuli ar visām tām lietām, ko jūs sevī augstu vērtējat. Ja jums vajadzīga palīdzība, lai sāktu, piemērs varētu būt – jūsu spēja apvienot darbu un ģimeni vai fakts, ka jūs ēdat un dzīvojat veselīgāk vai plānojat to darīt nākamajā gadā.
Lai kas tas būtu, uzrakstiet to! Ielieciet to aploksnē un aizsūtiet sev.
 
Te būs piemērs:
Cienījamais Es,
Jūs mani vienkārši pārsteidzat. Tā ir patiesība. Es skatos, kā Jūs rūpējaties par ģimeni un strādājat pilnas slodzes darbu, un darāt to tā, ka no malas tas izskatās viegli. Turklāt Jūs atrodat laiku arī, lai iespiestu tajā visā fiziskas aktivitātes un laiku, lai tiktos ar draugiem, tas ir apbrīnojami. Tā turpināt!
Mīlestībā Es
 
2. Izdariet kaut ko aizraujošu!
Vai ir kaut kas, ko jūs vienmēr esat vēlējies izmēģināt? Izejiet ārpus komforta zonas un izmēģiniet kaut ko jaunu. Izpletņlēkšana telpās? Paintbols? Baletskola? Vai varbūt dziedāšana līdzi radio pilnā balsī pie atvērtiem logiem. Uz priekšu, izmēģiniet! Pierakstiet to, nofotografējiet, atzīmējiet, lai atgādinātu sev, cik tas bija lieliski.
 
3. Sarīkojiet “iepriecināsim sevi” ballīti
Sapulcējiet draugus, lai iepriecinātu cits citu un nosvinētu savu draudzību. Ņemiet līdzi iemīļoto ēdienu vai dodieties uz restorānu, kas jums visiem patīk. Paceliet glāzes par tuvas, brīnišķīgas draudzības nozīmīgumu un pasakiet par katru pie galda, kas jums viņā patīk, vai aiciniet katru pateikt vienu lietu, kas viņam sevī patīk.
 
4. Novietojiet savā darba vietā kaut ko laimīgu
Atrodiet brīnišķīgu foto ar vietu, uz kuru sapņojat doties, un ielieciet to par fona attēlu savā datorā vai telefonā. Sāciet strādāt pie plāna doties turp, un gaidīšana padarīs jūs motivētu un pozitīvi noskaņotu.
 
5. Esiet jauks pret sevi
 
Dariet sev to, ko darītu citiem. Dariet visu, lai būtu pret sevi tik uzmanīgs un izpalīdzīgs kā pret priekšnieku, klientu, bērnu, draugu vai partneri. Padariet savas vēlēšanās un vajadzības par prioritāti un centru.

Varbūt varat ierosināt vēl ko, lai iepriecinātu sevi. Dalieties ar savām svinēšanas idejām sociālajos tīklos.
 
 

Autors:
Stefānija Sveima – labi dzīvo ar 1. tipa diabētu kopš 2013. gada (diabēts diagnosticēts 35 gadu vecumā). Viņas dzīves misija ir uzlabot dzīvi cilvēkiem ar diabētu un palīdzēt viņiem labi dzīvot.

Dalīties

Filed under: