Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
teksta izmērsaaa
Latvia
hamburger overlay

Kā lietot Accu-Chek Instant glikometru

Apraksts

Kā lietot Accu-Chek® Instant glikometru un Accu-Chek Softclix autolanceti.

Vairāk video

Accu-Chek Softclix

Produkta Apraksts

Accu-Chek Softclix autolancete ar unikālo Clixmotion tehnoloģiju ļauj gandrīz bez sāpēm paņemt asins paraugu. Lietot Accu-Chek Softclix - vienkārši un ērti.

Dūriena dziļums

11 pozīcijas

Dūriena dziļuma intervals

0,8- 2,3 mm

Autolancetes svars

21 g

Adatas diametrs

0,4 mm

Adatas asmeņi

ar slikona pārklajumu, trīsšķautņaini

Priekšrocības un Funkcijas

Patentētā Clixmotion tehnoloģija nodrošina divkāršu lancetes kontroli: precīzi kontrolētās lancetes kustības uz priekšu un atpakaļ nerada vibrācijas, tāpēc audi tiek bojāti minimāli. Ādā lancete tiek maigi apturēta un uzreiz taisnā līnijā tiek izvilkta atpakaļ. Šī speciālā kustība palīdz ņemt asinis gandrīz bez sāpēm.

 

Ātrs dūriens. Accu-Chek lancete ādu caurdur ātrāk nekā 2 minisekundēs. Ievērojami mazāka sāpju izjūta, jo dūriens ir īsāks un tiek kairināts mazāk nervu šķiedru. Nepaspēsit pat iesaukties.

 

Individuāla dūriena dziļuma iestatīšana. Visās Accu-Chek autolancetēs var iestatīt dūriena dziļumu, izvēloties no 11 atšķirīgiem dūriena dziļumiem, kas vislabāk atbilst individuālajam ādas tipam. Izvēlieties individuālu dūriena dziļumu, lai līdz minimumam samazinātu audu bojājumu.

 

Unikālas lancetes. Speciāli Accu-Chek radītas lancetes ir ilgu pētījumu rezultāts. Trīsšķautņu konusveida lancetes asmeņi un to gludā virsma nodrošina ļoti maigu dūrienu gandrīz bez berzes.

Dūriena dziļums:

11 stāvokļu, dziļuma intervāls no 0,8 līdz 2,3 mm

Svars:

21 g 

 

Ierīces parametri::

Piemērots asins ņemšanai no alternatīvām ķermeņa daļām, izmantojot īpašo AAŅV vāciņu; Ar unikālo Clixmotion tehnoloģiju;

Adatas diametrs:

0,4 mm 

Adatas asmeņi:

konusveida, trīsšķautņu;

Lancetes parametri:

Silikona pārklājums

Kā lietot Accu-Chek Softclix

Jaunas lancetes ievietošana

Noņemiet autolancetes priekšējo vāciņu. Ielieciet jauno lanceti turētājā, pastumiet, līdz lancete fiksējas. No lancetes galiņa noņemiet apaļo plastmasas aizsargu. Uzlieciet atpakaļ autolancetes priekšējo vāciņu, jābūt dzirdamam klikšķim. Izvēlieties Jums piemērotu dūriena dziļumu no 11 iespējamajiem, griežot dziļuma izvēles skalu ar skaitļiem.

 

Asins ņemšana

Nospiediet uzlādes pogu ierīces galā kā pildspalvu. Caurspīdīgā palaišanas poga kļūs dzeltena. Stingri piespiediet autolanceti pie pirksta galiņa un nospiediet dzelteno palaišanas pogu. Lancete iedurs.

Pēc glikozes līmeņa analīzes asinīs nomainiet lanceti pret jaunu.

 

Kā lietot AAŅV (Alternatīvo Asins Ņemšanas Vietu) vāciņu

Ar AAŅV vāciņu, kas uzlikts uz autolancetes, var paņemt asins paraugu no alternatīvas vietas uz ķermeņa - plaukstas, apakšdelma, augšdelma, gurna vai apakšstilba. Vairāk informācijas par asins ņemšanu no alternatīvas asins ņemšanas vietas ir lietotāja rokasgrāmatā.

 

AAŅV vāciņu izmantojiet tikai asins ņemšanai no alternatīvām ķermeņa daļām. Ar AAŅV vāciņu ņemot asinis no pirkta gala, lancetes dūriens var būt dziļš un sāpīgs.
No autolancetes noņemiet parasto vāciņu. Uzlieciet caurspīdīgo AAŅV vāciņu. Tālāk autolanceti lietojiet kā ierasts.