Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
teksta izmērsaaa
Latvia
hamburger overlay

Jautri veidi, kā pateikt – es tevi mīlu

 


Valentīna diena ir klišeja. Gaidāmie ziedi, pusdienas un saldumi – nav nemaz tik vilinoši cilvēkiem, kas skaita ogļhidrātus vai cenšas zaudēt svaru. Šogad pamēģiniet kaut ko jaunu. Izmantojiet kādu no šiem jautrajiem veidiem, lai parādītu kādam, cik ļoti viņu mīlat. Labākais, ka tas neko daudz nemaksā un nāk no sirds.

Veikalu plaukti ir pilni ar banālām, sentimentālām Valentīna dienas kartītēm, kas nemaz neizskatās pēc tā, ko gribat pateikt. Šogad atsakieties no pārspīlētajām lielveikalu kartītēm, tā vietā pats uzrakstiet kaut ko, kas patiesi izsaka jūsu jūtas…

Saceriet patiešām sliktu dzejoli. Tik banālu un muļķīgu, ka mīļotais nespēs skaļi nesmieties, bet pēc tam ierāmēs un novietos to uz kamīna. (Bet varbūt esat liels dzejnieks. Jebkurā gadījumā - izdariet to!).

Izgatavojiet pašdarinātu kuponu grāmatu—viņa mīļākajā krāsā —ar izmantojamiem kuponiem, piemēram, “viena diena bez mājas darbiem” vai “10 minūšu masāža” un līdzīgas lietas, kas viņam noteikti patiks.


Izdariet kaut ko atšķirīgu...


Atkārtojiet savu pirmo randiņu vai savu mīļāko randiņu, vai pirmo fotogrāfiju kā pāris. Vai nervozējāt, bijāt satraukts vai nobijies? Parunājiet par to, neaizmirstamo brīžu atdzīvināšana satuvinās jūs.


Esat gatavs izaicinājumam? Pamēģiniet kaut ko pārdrošu. Kā būtu ar klinšu kāpšanu telpās vai nobraucienu pa trosi?  Pamēģiniet kaut ko jaunu, piemēram, gleznošanu, keramiku vai pavārmākslas kursus. Dariet kaut ko citādu un atmiņā paliekošu.

Ja labāk vēlaties palikt mājās, ieplānojiet filmu vakaru. Pagatavojiet veselīgu popkornu, ielieniet zem segas un smejieties visu nakti. Mēs iesakām romantisku komēdiju, piemēram, Amēlija http://www.imdb.com/title/tt0211915, Saki kaut ko http://www.imdb.com/title/tt0098258, Par puiku http://www.imdb.com/title/tt0276751, Kad Harijs satika Salliju http://www.imdb.com/title/tt0098635 vai Iepazīsties, mani vecāki http://www.imdb.com/title/tt0212338.

Iedodiet savam partnerim tukšu burku un pavadiet dažas stundas, runājot par savām sapņu brīvdienām un aprakstot, kādas tās būtu.  Tad dariet kaut ko, lai pie tām tiktu: izveidojiet piedzīvojumu fondu. Katru reizi, kad iemetīsiet burkā dažus eiro, jūs atcerēsieties par gaidāmajām romantiskajām brīvdienām.

Pasakiet to ar asfalta krītiņiem. Uzrakstiet savu durvju priekšā lielu “Priecīgu Valentīna dienu”. Vēl labāk – uzrakstiet savu mīlestības zīmīti kaut kur netālu un “atklājiet” to romantiskas pastaigas laikā.

Izveidojiet atskaņošanas sarakstu ar dziesmām, kas jums abiem patīk, romantiskām dziesmām, dziesmām no vietām, ko esat apmeklējuši, un dziesmām par jūsu kopīgo nākotni. Ieslēdziet to un sarīkojiet spontānu deju ballīti viesistabā.

Uzņemiet jautru video, kurā jūs sakāt “es tevi mīlu” dažādās valodās. Te ir ceļvedis. https://www.youtube.com/watch?v=iOAMy_GeZTo

Ja vēlaties gatavot, kā būtu ar šādu triku – izmēģiniet sarkanās vakariņas. Kā uzkodu pagatavojiet tomātu brusketu; pamatēdienā – apdedzinātu tunci, ceptas bietes un sarkanos kartupeļus ar ķiplokiem; desertā – zemenes šokolādē. Neaizmirstiet sarkano vīnu.

 

Avots: visi avoti ir minēti ziņā.

Dalīties

Filed under: