Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
teksta izmērsaaa
Latvia
hamburger overlay

Accu-Chek Link Assist

Produkta Apraksts

Automātiskas infūzijas komplekta (adatas) ievadīšanas iekārta Accu-Chek Link Assist paredzēta izmantošanai ar Accu-Chek Link Assist infūzijas komplektiem. Ar iekārtu var veikt vienkāršu, regulējamu, praktiski nesāpīgu adatas ievadīšanu.

Priekšrocības un īpašības
  • Droša kanulas ievadīšana zem ādas, pateicoties automatizētam procesam.
  • Ātra, vienkārša un praktiski nesāpīga automātiska adatas ievadīšana.
  • Automātisku adatas ievadīšanu var veikt ar vienu roku – vienkārši un ērti, un, tātad, insulīnu var ievadīt grūti aizsniedzamās vietās.
Tehniskais raksturojums
Augstums (sākotnēji uzvilktā stāvoklī):

64,1 mm

Augstums (injekcijas gatavības stāvoklī):

89,5 mm

Platums:

78,6 mm

Biezums:

27,5 mm

Savietojams infūzijas komplekts:

Accu-Chek FlexLink ar zilu aizsargvāciņu

Ievadīšanas leņķis:

taisns, 90°

Iepakojums:

1 automātiska adatas ievadīšanas iekārta

Izmantošana

Pirms izmantošanas nomazgājiet rokas. Izvēlieties adatas ievadīšanas vietu pietiekamā attālumā no vidukļa, kauliem, rētaudiem, nabas un vietām, kur nesen veiktas injekcijas. Apstrādājiet ievades vietu saskaņā ar sava ārstējošā ārsta sniegtajām norādēm. Pirms mīkstās kanulas ievadīšanas pagaidiet, līdz apstrādātā vieta nožūst. Nospiediet iekārtas uzvelkamo elementu (pelēkā krāsā) pie tā pamatnes (zilā krāsā). Tagad iekārta ir sākotnēji uzvilktā stāvoklī. Turklāt drošinātāja sprūds ieņems savu vietu un nodrošinās uzticamu automātiskās iekārtas darbu. Turiet infūzijas komplektu zem aizsargpārsega ar zilo vāciņu uz augšu un ievietojiet to no apakšas iekārtas atverē, kamēr sajutīsiet, ka tas ir nofiksējies savā vietā. Uzmanīgi noņemiet no infūzijas komplekta caurspīdīgo aizsargpārsegu, to pavelkot uz savu pusi un vienlaikus pagriežot. Noņemiet abas lipīgā paliktņa daļas no pašlīmējošās pamatnes. Ar vienu roku stingri turiet iekārtu pie pamatnes, bet ar otru, cik stipri iespējams, spiediet uz spriegotājelementa. Turot aiz spriegotājelementa, novietojiet iekārtu pie vietas, kas sagatavota adatas ievadīšanai. Atvienojiet iekārtu no drošinātāja. Nospiediet palaišanas pogu. Izlīdziniet pašlīmējošo pamatni un pavelciet pirkstus pa tās virsmu. Tādējādi tiks nodrošināta cieša saskare ar ādu. Pieturot pašlīmējošo pamatni, viegli piespiediet zilā vāciņa sānu spiedni un izņemiet to no kanulas korpusa. Lai izņemtu ievadadatu, stingri piespiediet kanulas korpusu pie ķermeņa. Ar roktura palīdzību izvelciet ievadadatu taisnā leņķī. Pievienojiet sistēmu pie tikko kā uzstādītās galviņas. Pareiza savienojuma gadījumā jāatskan klikšķim. Piepildiet tukšo kanulas daļu ar insulīnu, kas sastāv no vienas vienības insulīna U-100. Izmantojot sūkni, sāciet injekciju.