Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
teksta izmērsaaa
Latvia
hamburger overlay

Biežāk uzdotie jautājumi

Matuolis / Mērīšana

Tīrīšana ir vienkārši netīrumu noņemšana,bet dezinfekcija attiecas uz vairākumu, bet ne visu, slimību izraisošo un citu veidu mikroorganismu iznīcināšanu.

Tīriet un dezinficējiet glikometru un autolanceti vienreiz nedēļā.  Jums vajadzētu arī tīrīt glikometru pirms ļaujat kādam citam ar to rīkoties.

Pēc iestatīšanas testa atgādinājumi atskan ik pēc 2 min līdz 3 reizēm. Tas izslēgsies līdzko ievietosiet testa strēmeli vai nospiedīsiet jebkuru pogu. Lai pilnībā izslēgtu skaņas signālu , skatieties  lietošanas rokasgramatā  sniegtos uzstādīšanas norādījumus.

Varat iestatīt līdz 4 testa atgādinājumiem, ar 15 min intervalālu. Pēc iestatītā laika(-u) skaņas signālu sērija atskan ik pēc 2 min., līdz pat 3 reižu atgādinājumam. Atgādinājuma signals neatskanēs, ja glikometrs  šajā brīdī ir ieslēgts vai arī, ja Jūs veicat pārbaudi 15 min. laikā pēc iestatītā atgādinajuma.

Ja ieslēdzat glikometru, kamēr skan atgadinājuma signals, signalu  sērija šim atgadinājumam apstāsies.

Mērījumu rezultatu ar pirms ēšanas vai pēc ēšanas marķieriem var sniegt vairak informācijas par to, kā pārtika ietekmē cukura līmeni asinīs, lai palīdzētu labak kontrolēt diabētu. Varat izmantot arī visparēju marķieri lai atzīmētu alternatīvo vietu testus vai rezultātus pēs fiziskām aktivitātēm. Pārskatot rezultātus atmiņā, šie marķieri var palīdzēt atcerēties īpašos mērījumus. Lai marķētu mērijumu: veicot pārbaudi, kuru vēlaties market, neizņemiet tasta strēmeli.Nospiediet un atlaidiet labo bultiņu, lai parādītos marķēšanas funkcija. Ja Jūs marķējat pirms ēdienreizes mērījumu, Jūs varat izmantot pēc ēdienreizes atgādinājumu. Glikometrs var dot skaņas signal 1 vai 2 stundas pēc pirms ēdienreizes pārbaudes, lai atgadinatu Jums par mērījuma veikšanu – izvelieties iestatījumus iestatīšanas režīmā. Kad parādās JUms vajadzīgais marķējums, tad varat izņet testa strēmeli. Plašāku informāciju skatieties lietošanas rokasgrāmatā.

Skaidrojumu Jūs varat atrast lietošanas rokasgramatā, kas pievienota glikometram vai lejupladēt to no www.accu-chek.lv

Glikometra irpapildus  iekšēja beterija, kas saglabā laiku, datumu un atmiņas datus, kamēr baterija tiek mainīta. Tomēr, pēc baterijas nomaiņas nepieciešams pārliecināties vai laiks un datums ir pareizs.

Glikomatrā tiek  izmantota /as 3 voltu baterija/as (tips CR 2032), kuras ir nopērkamas daudzos veikalos. (lūdzu pārbaudiet un lietojiet valstij raksturīgus bateriju tipus)

Pārliecinieties vai jaunās baterijas ir atbilstošās, 3 voltu litija baterija/as ar Nr. CR 2032. Atveriet vāciņu, kas nosedz bateriju/as, izņemiet veco bateriju, ievietojiet jauno bateriju/as ar “+” uz augšu. Uzlieciet atpakaļ vāciņu. Nospiediet ieslēgšanas/izslēgšanas pogu un glikometrs nopīkstēs. Uz displeja mirgo iestatīšanas un pulksteņa  laiks.Ja laiks un datums ir pareizi, nospiediet  ieslēgšanas/izslēgšanas pogu un paturiet aptuveni 4 sek.  Atlaidiet pogu, jūs esat beidzis.

Jūsu glikometrā baterijas vienmēr ir komplektā un laiks un datums ir iestatīts. Jums var būt nepieciešams mainīt laiku, lai tas atbilstu jūsu laika joslai,  vai, ja jūs dzīvojat  vietā  kurā izmanto vasaras laiku, lai atspoguļotu laika maiņu. Nospiediet un atlaidiet ieslēgšanas/izslēgšanas pogu, lai glikometrs ieslēgtos un ekrānā parādītos testa strēmeles simbols. Tad  vēlreiz nospiediet un turiet ieslēgšanas/izslēgšanas pogu līdz ekrāna parādās iestatīšanas simboli. Nospiediet un atlaidiet bultiņu lai iestaītu stundas. Nospiediet un atlaidiet ieslēgšanas/izslēgšanas pogu,lai iestaītu stundu. Minūtes mirgo. Nospiediet un atlaidiet bultiņu, lai iestaītu minūtes. AM/PM, mēnesi, dienu un gadu. Mirgojošs lauks ir tas kuru maināt. Kad esat iestatījis pareizu laiku un datumu, nospiediet un turiet ieslēgšanas/izslēgšanas pogu līdz parādās mirgojošs testa strēmeles simbols.

Nē, vienmēr parbaudiet testa strēmeļu derīguma termiņu. Nelietojiet testa strēmeles ar beigušos derīguma termiņu.

Uz glikometra displeja parādās E-4 kļūdas ziņojums, kas norāda ka uz testa strēmeles nav pietiekami daudz asiņu priekš mērījuma veikšanas vai asinis tika uzliktas pēc testa sākšanas.

Jums vajdzētu izmest šo testa strēmeli un sākt mērījumu no jauna.

Skatīt informāciju par veselību un drošību

Still can't find what you need?

Mēs vēlamies saņemt jūsu atsauksmi!

IET

Accu-Chek Instant

Produkta Apraksts

Accu-Chek Instant sistēma cilvēkiem ar diabētu un viņu veselības aprūpes speciālistiem nodrošina vienkārši saprotamu, vienkārši savienojamu asins glikozes kontroles pieredzi. Sistēma piemērota pacientiem, kam nepieciešama vienkārša asins glikozes līmeņa paškontrole (SMBG), kā arī tiem, kuru diabēta kontrolē noderēs papildus funkcijas

 

  • Vienkārši saprotams: mērķa diapazona indikators, lai vizuāli palīdzētu pacientiem pareizi interpretēt savas glikozes līmeņa vērtības1
  • Vienkārši savienojams: Bluetooth savienojums ļauj viegli nosūtīt glikozes līmeņa vērtības uz mySugr® lietotni
  • Pierādīta precizitāte: atbilst ISO 15197:2013 / EN ISO 15197:2015 un nodrošina vēl lielāku 10/10 precizitāti2
Lietotāju rokasgrāmatas

IZMĒRI

<strong>77,1 × 48,6 × 15,3 mm (GPA).</strong>

DISPLEJS

<strong>Škidro kristālu (LCD)</strong>

TESTSTRĒMELES

<strong>Accu-Chek Instant</strong>

BLUETOOTH

<strong>Uz mySugr aplikācija</strong>

Papildus Specifikācija
Mērīšanas ilgums:

< 4 sek

Glikometra uzglabāšanas nosacījumi:

-25 līdz +70 °C

Darbības mitrums:

relatīvais mitrums 10–90%

Parauga izmērs:

0.6 μL

Hematokrīta diapazons:

10-65%

Augstuma ierobežojums:

līdz 3094 metriem

Kodēšana:

automātiska kodēšana

Atmiņas ietilpība:

vismaz 720 asins glikozes līmeņa rezultāti un vismaz 30 kontrolrezultāti ar laiku un datumu, kā arī 7, 14, 30 un 90 dienu vidējās vērtības

Izmēri:

77,1 × 48,6 × 15,3 mm (GPA)

Svars:

aptuveni 43 g (ar baterijām)

Baterijas:

divas 3 voltu litija baterijas (monētas tipa CR2032)

Radio frekvenču savienojamība:

Bluetooth zema enerģijas patēriņa tehnoloģija, kas darbojas 2402–2480 MHz frekvenču joslā ar maksimālo pārraides jaudu 0 dBm (1mW).

1Parkin CG et al. Use of an Integrated Tool for Interpretation of Blood Glucose Data Improves Correctness of Glycemic Risk Assessment in Individuals with Type 1 and Type 2 Diabetes. J Diabetes Sci Technol. 2017;11(1):74-82

2Breitenbeck et al. Accuracy assessment of a blood glucose monitoring system for self-testing with three test strip lots following ISO 15197:2013/ISO 15197:2015. J Diabetes Sci Technol. 2017 11(4) 854-855