Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
teksta izmērsaaa
Latvia
hamburger overlay

Pamācību video

SKATĪTIES VISUS VIDEO

Biežāk uzdotie jautājumi

Matuolis / Mērīšana

Tīrīšana ir vienkārši netīrumu noņemšana,bet dezinfekcija attiecas uz vairākumu, bet ne visu, slimību izraisošo un citu veidu mikroorganismu iznīcināšanu.

Tīriet un dezinficējiet glikometru un autolanceti vienreiz nedēļā.  Jums vajadzētu arī tīrīt glikometru pirms ļaujat kādam citam ar to rīkoties.

Pēc iestatīšanas testa atgādinājumi atskan ik pēc 2 min līdz 3 reizēm. Tas izslēgsies līdzko ievietosiet testa strēmeli vai nospiedīsiet jebkuru pogu. Lai pilnībā izslēgtu skaņas signālu , skatieties  lietošanas rokasgramatā  sniegtos uzstādīšanas norādījumus.

Varat iestatīt līdz 4 testa atgādinājumiem, ar 15 min intervalālu. Pēc iestatītā laika(-u) skaņas signālu sērija atskan ik pēc 2 min., līdz pat 3 reižu atgādinājumam. Atgādinājuma signals neatskanēs, ja glikometrs  šajā brīdī ir ieslēgts vai arī, ja Jūs veicat pārbaudi 15 min. laikā pēc iestatītā atgādinajuma.

Ja ieslēdzat glikometru, kamēr skan atgadinājuma signals, signalu  sērija šim atgadinājumam apstāsies.

Mērījumu rezultatu ar pirms ēšanas vai pēc ēšanas marķieriem var sniegt vairak informācijas par to, kā pārtika ietekmē cukura līmeni asinīs, lai palīdzētu labak kontrolēt diabētu. Varat izmantot arī visparēju marķieri lai atzīmētu alternatīvo vietu testus vai rezultātus pēs fiziskām aktivitātēm. Pārskatot rezultātus atmiņā, šie marķieri var palīdzēt atcerēties īpašos mērījumus. Lai marķētu mērijumu: veicot pārbaudi, kuru vēlaties market, neizņemiet tasta strēmeli.Nospiediet un atlaidiet labo bultiņu, lai parādītos marķēšanas funkcija. Ja Jūs marķējat pirms ēdienreizes mērījumu, Jūs varat izmantot pēc ēdienreizes atgādinājumu. Glikometrs var dot skaņas signal 1 vai 2 stundas pēc pirms ēdienreizes pārbaudes, lai atgadinatu Jums par mērījuma veikšanu – izvelieties iestatījumus iestatīšanas režīmā. Kad parādās JUms vajadzīgais marķējums, tad varat izņet testa strēmeli. Plašāku informāciju skatieties lietošanas rokasgrāmatā.

Skaidrojumu Jūs varat atrast lietošanas rokasgramatā, kas pievienota glikometram vai lejupladēt to no www.accu-chek.lv

Glikometra irpapildus  iekšēja beterija, kas saglabā laiku, datumu un atmiņas datus, kamēr baterija tiek mainīta. Tomēr, pēc baterijas nomaiņas nepieciešams pārliecināties vai laiks un datums ir pareizs.

Glikomatrā tiek  izmantota /as 3 voltu baterija/as (tips CR 2032), kuras ir nopērkamas daudzos veikalos. (lūdzu pārbaudiet un lietojiet valstij raksturīgus bateriju tipus)

Pārliecinieties vai jaunās baterijas ir atbilstošās, 3 voltu litija baterija/as ar Nr. CR 2032. Atveriet vāciņu, kas nosedz bateriju/as, izņemiet veco bateriju, ievietojiet jauno bateriju/as ar “+” uz augšu. Uzlieciet atpakaļ vāciņu. Nospiediet ieslēgšanas/izslēgšanas pogu un glikometrs nopīkstēs. Uz displeja mirgo iestatīšanas un pulksteņa  laiks.Ja laiks un datums ir pareizi, nospiediet  ieslēgšanas/izslēgšanas pogu un paturiet aptuveni 4 sek.  Atlaidiet pogu, jūs esat beidzis.

Jūsu glikometrā baterijas vienmēr ir komplektā un laiks un datums ir iestatīts. Jums var būt nepieciešams mainīt laiku, lai tas atbilstu jūsu laika joslai,  vai, ja jūs dzīvojat  vietā  kurā izmanto vasaras laiku, lai atspoguļotu laika maiņu. Nospiediet un atlaidiet ieslēgšanas/izslēgšanas pogu, lai glikometrs ieslēgtos un ekrānā parādītos testa strēmeles simbols. Tad  vēlreiz nospiediet un turiet ieslēgšanas/izslēgšanas pogu līdz ekrāna parādās iestatīšanas simboli. Nospiediet un atlaidiet bultiņu lai iestaītu stundas. Nospiediet un atlaidiet ieslēgšanas/izslēgšanas pogu,lai iestaītu stundu. Minūtes mirgo. Nospiediet un atlaidiet bultiņu, lai iestaītu minūtes. AM/PM, mēnesi, dienu un gadu. Mirgojošs lauks ir tas kuru maināt. Kad esat iestatījis pareizu laiku un datumu, nospiediet un turiet ieslēgšanas/izslēgšanas pogu līdz parādās mirgojošs testa strēmeles simbols.

Nē, vienmēr parbaudiet testa strēmeļu derīguma termiņu. Nelietojiet testa strēmeles ar beigušos derīguma termiņu.

Uz glikometra displeja parādās E-4 kļūdas ziņojums, kas norāda ka uz testa strēmeles nav pietiekami daudz asiņu priekš mērījuma veikšanas vai asinis tika uzliktas pēc testa sākšanas.

Jums vajdzētu izmest šo testa strēmeli un sākt mērījumu no jauna.

Skatīt informāciju par veselību un drošību

Still can't find what you need?

Mēs vēlamies saņemt jūsu atsauksmi!

IET

Accu-Chek Instant

Produkta Apraksts

Vēlaties, lai būtu viegls veids, kā kontrolēt asins glikozes līmeni? Ar jauno Accu-Chek Instant mērītāju tas ir tikpat viegli un ātri kā īsziņu lasīšana telefonā. Nav vajadzīga sagatavošana – vienkārši ievietojiet teststrēmeli, uzklājiet nelielu asins paraugu un uz liela ekrāna nolasiet asins glikozes rezultātu.

Product Manuals

Displejs

apgaismots LCD

Svars

Apmēram 40 g (ar baterijām)

Mērīšanas laiks

mazāk kā 4 sekundes

Izmērs

77.1 x 48.6 x 15.3

Priekšrocības un Funkcijas
  • Intuitīvs mērķa diapazona indikators dod jums vizuālu informāciju. To var individualizēt atbilstoši jūsu personiskajiem terapijas mērķiem
  • Tikai tas, kas nepieciešams: mērītājā redzami jūsu mērījumu rezultāti un (7/30/90 dienu) vidējās vērtības
  • Nav vajadzīga sagatavošana – vienkārši ievietojiet teststrēmeli, uzklājiet nelielu asins paraugu un uz liela ekrāna nolasiet asins glikozes rezultātu
  • Teststrēmele ar slīpu malu: uzklājiet nelielu asins pilienu jebkurā platās, dzeltenās malas vietā
  • Pierādīta precizitāte, ko garantē Acchu-Chek zīmola izstrādātāji, atbilst ISO 15197:2013/EN ISO 15197:2015 prasībām
  • Mērītājs automātiski reģistrē jūsu asins glikozes mērījumu rezultātus un bezvadu režīmā pārsūta tos uz viedtālruni vai ar USB uz datoru.
  • Visus datus var augšupielādēt Accu-Chek Connect tiešsaistes portālā (USB) un lietotnē (Bluetooth®)
Papildus Specifikācija
Mērītāja glabāšanas nosacījumi:

 Temperatūra: -25–70°C

Atmiņas ietilpība:

Mērītājs automātiski saglabā atmiņā vismaz 720 asins glikozes mērījumu rezultātus, bet mērītājā var apskatīt tikai pēdējā asins glikozes mērījuma rezultātu un 7, 30 un 90 dienu vidējās vērtības. Lai apskatītu saglabātos asins glikozes mērījumu rezultātus, pārsūtiet tos uz saderīgu lietotni.  Mērītājs automātiski saglabā atmiņā vismaz 30 kontroles rezultātus, bet mērītājā var apskatīt tikai aktīvo kontroles rezultātu. Lai apskatītu saglabātos kontroles rezultātus, pārsūtiet tos uz saderīgu lietotni.

Automātiska izslēgšanās:

90 sekundes pēc mērījuma veikšanas, 15 sekundes pēc teststrēmeles izņemšanas vai 5 sekundes pēc pēdējā mērījuma rezultāta parādīšanas uz ekrāna.

Svars:

Apmēram 40 g (ar baterijām)

Uzbūve:

Rokas

Aizsardzības klase:

III

Mērītāja tips:

Accu-Chek Instant mērītājs ir piemērots ilgstošai lietošanai.

Saskarnes:

USB: micro-B savienotājs; Bluetooth®; Continua Certified® Continua Certified manager programmai

Radio frekvenču savienojamība:

Bluetooth zema enerģijas patēriņa tehnoloģija, kas darbojas 2402–2480 MHz frekvenču joslā ar maksimālo pārraides jaudu 0 dBm (1mW).