Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
teksta izmērsaaa
Latvia
hamburger overlay

Par Mums

“Roche Diabetes Care, Inc.”, Accu-Chek produktu izstrādātājs, ir vadošais asins cukura līmeņa kontroles sistēmu un insulīna pumpju piegādātājs. Balstoties uz vairāk nekā 40 gadu pieredzi, mūsu galvenais mērķis ir palīdzēt cilvēkiem, kas sadzīvo ar diabētu, kontrolēt cukura līmeni asinīs, lai viņi varētu labāk kontrolēt savu veselību.

Veidojot ciešas attiecības ar veselības aprūpes speciālistiem, valdību un veselības aprūpes sistēmas iestādēm, ar inovatīviem produktiem un diabēta kontroles risinājumiem mēs spējam apmierināt komplicētās un mainīgās diabēta slimnieku un viņu veselības aprūpētāju vajadzības. Mēs turpinām strādāt un radīt jaunus produktus un resursus, lai palīdzētu asins cukura līmeņa kontroli labāk iekļaut klientu dzīvesveidā.

“Roche”, kuras galvenā mītne ir Indianapolisā, Indianā, ir uzņēmums ar bagātu vēsturi, kas turpina darbu pie inovācijām. Mūsu produkti un pakalpojumi ir paredzēti, lai palīdzētu uzlabot dzīves kvalitāti. “Roche” piedāvā plašu spektru diagnostikas testu un sistēmu, kas ir nozīmīgi integrēto veselības aprūpes risinājumu novatoriskajā jomā. Mūsu produkti aptver daudzu veselības problēmu agrīnu konstatēšanu, mērķtiecīgu novērošanu, izvērtēšanu un kontroli.

Par pasaules veselības aprūpes līderi “Roche” ir padarījusi tiekšanās pēc pilnīgas klientu vajadzību apmierināšanas, ko nodrošina talantīgākie un entuziastiskākie nozares speciālisti.