Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
teksta izmērsaaa
Latvia

Sazinieties ar Mums

Paldies par mūsu Accu-Chek tīmekļa vietnes apmeklēšanu!

Ja jums ir jautājumi par Accu-Chek produktiem, lūdzu, zvaniet vai rakstiet mums e-pastu.

E-pasti tiks izskatīti darba laikā. Mēs atbildēsim 72 stundu laikā.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī vietne nav paredzēta vai veidota, lai ziņotu mūsu uzņēmumam par produktu blaknēm. Lai ziņotu par produktu blaknēm, lūdzu, sazinieties, ar Accu-Chek informācijas līniju.

Ja vajadzīga neatliekama medicīniskā palīdzība, lūdzu, sazinieties ar Glābšanas dienestu vai vērsieties pie veselības aprūpes speciālista.

Mēs vēlētos, lai varētu izmantot Jūsu sniegtos datus, lai ar Jums sazinātos saistībā ar piedāvājumiem un Jums nosūtītu tirgvedības komunikācijas un reklāmas materiālus par mūsu produktiem, pakalpojumiem un jaunajām iespējām. Protams, mēs tā rīkosimies tikai ar Jūsu piekrišanu. Ja izvēlaties nedot piekrišanu, Jūs to brīvi varat darīt, un mēs ar Jums nesazināsimies šajā jautājumā. Ja tagad dodat piekrišanu, jūs to vēlāk varat jebkurā laikā grozīt vai atsaukt, vēršoties uz mūsu adresi [email protected] or [email protected], abos gadījumos neietekmējot apstrādes likumību pirms piekrišanas atsaukšanas. Visos mūsu biļetenos ir saite un informācija par to, kā varat atcelt vai pārvaldīt savus abonementus.