Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
teksta izmērsaaa
Latvia
hamburger overlay

Ekskursija mySugr lietotnē!

Dzīve ar diabētu prasa nepārtrauktu datu reģistrēšanu, lai efektīvi tiktu galā ar ikdienas vajadzībām, sadzīvojot ar diabētu. Par laimi mySugr lietotne pārņem stafeti, vienkāršojot visu šo informāciju tieši jūsu rokās!

1 mySugr lietotnes lieliskās iespējas

Mēs zinām, ka ikdienas režģis var kļūt apgrūtinošs. Un izdegšana ir īsta! Tāpēc mūsu mērķis šeit mySugr vienmēr ir bijis padarīt diabētu mazāk nejauku! Mūsu lietotne ir šī lielā darba rezultāts, un mēs vēlējāmies parādīt visas lieliskās iespējas, ko piedāvājam cilvēkiem ar diabētu. Īpaši mēs vēlējāmies sīkāk parunāt par šīm 10 iespējām:

1. Sākuma ekrāns ar analīzi

2. HbA1c

3. Ēdienreižu birkas

4. Bolus kalkulators

5. Foto funkcija

6. Viedā meklēšana

7. Ziņojumi

8. Cukura mērīšanas atgādinājumi

9. Izaicinājumi

10. Savienojumi

Šīs 11 lietas un vēl daudz kas cits parāda, kāpēc mySugr ir vairāk nekā 2 miljoni reģistrētu lietotāju, un kāpēc lietotāju vērtējums ir virs 4,6 zvaigznēm!

1. Sākuma ekrāns ar analīzi

mySugr sākuma ekrānā (reizēm saukts arī par instrumentu paneli) redzams īss visu būtisko datu pārskats, kā arī iespēja izvēlēties detalizētāku analīzi. Augšējā kreisajā pusē ir redzams grafiks, kurā skaidri attēlotas visas jaunākās cukura līmeņa vērtības. Augšējā labajā stūrī ir redzams jūsu aptuvenais HbA1c.

Zem tā visi svarīgie dati ir redzami ērtā vizuālā formātā. Cukura līmeņa vidējā vērtība, paaugstināts/pazemināts cukura līmenis un citi statistikas dati par jūsu ikdienas ierakstiem. Jo vairāk informācijas reģistrējat, jo saturīgāka ir analīze. Ja vēlaties redzēt pēdējo 7, 14 un 90 dienu vidējās vērtības, vienkārši pavelciet pa kreisi. 

2. HbA1c

Jūsu aptuvenais HbA1c ir redzams sākuma ekrāna augšējā labajā stūrī. Tas tiek aprēķināts, kad esat ievadījis vismaz 3 glikozes līmeņa vērtības dienā vismaz nedēļu, neizlaižot vairāk par 3 dienām. Tas neaizstāj reālā HbA1c mērījumus pie ārsta, bet var noderēt kā aptuvens pamats, kas balstīts uz jūsu importētajām vērtībām.

3. Ēdienreižu birkas

mySugr diabēta izsekotāja lietotne ļauj izveidot jaunu ēdiena reģistrācijas ierakstu ar ērtām birkām! Varat izvēlēties no gandrīz 50 ikoniņām, kas apraksta dažādas situācijas un emocijas. Šīs birkas ir paredzētas, lai palīdzētu labāk saprast katra ieraksta kontekstu. Regulāra birku lietošana var palīdzēt jums atklāt modeļus, izmantojot Viedās meklēšanas funkciju.

4. Bolus kalkulators

mySugr Bolus kalkulators ir IIb riska klases medicīnas ierīce, kas ir pieejama vairākās valstīs. Mūsu juristu komanda cītīgi strādā, lai padarītu to pieejamu arī citās valstīs visā pasaulē.

Kad tas ir iestatīts lietotnē ar jūsu datiem, Bolus kalkulators palīdz aprēķināt ēdiena kompensēšanai nepieciešamo insulīna daudzumu. Lai izmantotu to vislabāk, iestatot lietotnē kalkulatoru, ir ļoti svarīgi ievadīt pareizus iestatījumus.

5. Foto funkcija*

Visa ēdiena likšana Instagram tagad var atmaksāties! Reģistrējot ēdienreizes, ierakstam var pievienot foto. Foto funkcijas lietošana mySugr ne vien atvieglo mācīšanos no datiem, bet arī palīdz trenēt aci, lai turpmāk precīzāk aprēķinātu ogļhidrātu daudzumu!

6. Viedā meklēšana*

Viedās meklēšanas funkcija mySugr lietotnē palīdz ātrāk atrast svarīgos datus. Atceraties ērtās birkas, par kurām runājām iepriekš? Jūs varat filtrēt savus ierakstus, lai meklētu noteiktas birkas, vietas, laiku, tekstu un citus mainīgos. Vienādi marķēto ierakstu salīdzināšana var palīdzēt jums vai jūsu veselības aprūpes speciālistam atklāt modeļus, kas atkārtojas, un uzlabot terapiju.

7. PDF & Excel ziņojumi*

Ziņojumi mySugr lietotnē ieliek jūs atpakaļ kapteiņa krēslā, lai pieņemtu informētus lēmumus par savām terapijas vajadzībām!  Tie var palīdzēt iegūt savu diabēta datu pārskatu un orientēties tajos. Tie ir pieejami vairākos formātos (CSV – pieejams bezmaksas versijā, PDF & Excel), jūs varat viegli izveidot pats savu ziņojumu no visiem saviem datiem un pirms vizītes nosūtīt to savam veselības aprūpes speciālistam! 

8. Cukura mērīšanas atgādinājumi*

Reizēm dzīve ir ļoti aktīva un ikdienas steigā cukura līmeņa mērīšana izkrīt no prāta. Uztraukumam nav pamata, mēs esam padomājuši par visu! Kad izveidojat jaunu žurnāla ierakstu, jūs varat iestatīt cukura mērīšanas atgādinājumu. Izvēlieties laiku 15min, 30min, 1h, 2h un 3h, un jūs saņemsiet atgādinājumu izmērīt cukura līmeni asinīs.

9. Izaicinājumi

mySugr diabēta lietotne piedāvā izaicinājumus, lai padarītu jūsu terapiju mazliet jaukāku un aizraujošāku. Varat izvēlēties dažādas misijas un, izpildot tās, atbloķēt mySugr lietotnes Pro versiju. 

10. Savienojumi

mySugr diabēta lietotne piedāvā iespēju pievienot savu cukura līmeņa mērierīci! Ja mērierīce ir pievienota, jūs pēc pirmā ieraksta reģistrēšanas ne tikai saņemat bezmaksas mySugr Pro, bet varat arī automātiski importēt visas mērījumu vērtības un bez pūlēm izveidot jaunus ierakstus. Mēs atbalstām lielāko daļu šobrīd tirgū esošo viedtālruņu ar Android versiju 5.0 vai jaunāku un iOS versiju 10.3 vai jaunāku. 

Dalīties

Filed under: