Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
teksta izmērsaaa
Latvia
hamburger overlay

5 veidi, kā sekot līdzi ēdienam mySugr

Ēdiens, gardais ēdiens! Ēdiens padara dzīvi bagātu un gardu. Katram ir vajadzīga iespēja izbaudīt ēdienu, arī cilvēkiem ar diabētu. Protams, cilvēkiem ar diabētu ir mazliet vairāk jādomā par to, ko ēst un kad ēst, bet tas nenozīmē, ka ēdienu nevar izbaudīt!

mySugr lietotne ir pilna ar ērtām iespējām, lai palīdzētu sekot līdzi ēdienam, mācīties no saviem datiem un pamanīt tendences. Tādi rīki kā foto funkcija un piezīmes ļauj pievienot vērtīgu informāciju par to, ko ēdat. Turklāt birkas un viedās meklēšanas funkcija nozīmē, ka tikai ar dažiem klikšķiem var viegli atrast to, ko meklējat. 

Te ir informācija, kā mySugr lietotni izmantot pēc iespējas labāk...

 

1. Foto funkcija

Attēls runā skaļāk par tūkstoš vārdiem, un ēdiena foto dod daudz vērtīgas informācijas, tāpēc jūs varat atskatīties atpakaļ un mācīties no saviem datiem. Turklāt jūs kļūsiet par ogļhidrātu skaitīšanas lietpratēju, jo foto funkcija trenē aci ēdiena ogļhidrātu satura noteikšanā. 

Lai pēc iespējas labāk izmantotu foto funkciju:

  • Nofotografējiet visu ēdienu. Ilgtermiņā tas būs noderīgāk un ļaus saprast, vai jūsu aprēķinātais ogļhidrātu daudzums bija pareizs. 
  • Katram foto pievienojiet informāciju par kontekstu, tostarp vietu, paredzēto insulīna daudzumu un precīzu ēdiena aprakstu. Tā nākamreiz, kad apmeklēsiet savu iecienīto restorānu, varēsiet to atrast savos ierakstos, paskatīties, ko tieši ēdāt, cik liela bija insulīna deva un vai jūsu aprēķini bija pareizi. Grafikā apskatiet cukura līmeņa rādītāju tendences, lai saprastu, vai esat trāpījis tieši mērķī.
  • Izmantojiet tos pašus foto, lai jums katru reizi nav jāfotografē no jauna (ja vien porciju lielums neatšķiras). Tikai pārliecinieties, ka ir ieslēgts iestatījums „Saglabāt foto lietotnē”, tad jūs varat ātri sameklēt attēlus bibliotēkā un katru reizi nav jāfotografē no jauna.
  • Attēlu pievienojiet PĒC ēšanas! Ierakstus var pievienot ar atpakaļejošu datumu, tas nozīmē, ka varat ātri nofotografēt ēdienu un ķerties tam klāt. Pievienot foto no bibliotēkas un aprakstīt to varēs vēlāk. 

 

2. Birkas

mySugr diabēta izsekotāja lietotne ļauj izveidot jaunu ēdiena reģistrācijas ierakstu ar ērtām birkām! Varat izvēlēties no gandrīz 50 ikoniņām, kas apraksta dažādas situācijas un emocijas. Šīs birkas ir paredzētas, lai palīdzētu labāk saprast katra ieraksta kontekstu. Regulāra birku lietošana var palīdzēt jums atklāt tendences, izmantojot viedās meklēšanas funkciju.

 

3. Ēdiena veidi 

Dārzeņi, augļi, piena produkti... Ja vēlaties sekot līdzi, kāda veida ēdienu ēdat, ar ēdiena veidu funkciju to var viegli izdarīt. mySugr lietotnē vienkārši pieskarieties mazajai ikonai ar šķīvi, un parādīsies dažādi ēdiena veidi, ko varēs izvēlēties. 

 

4. Ēdiena apraksti

Pievienojiet datiem informāciju par kontekstu, teksta laukā ievadot ēdiena aprakstu. Lai viegli varētu noskaidrot, kur, kad un kāpēc? Katrā reģistrācijas ierakstā ir stāsts, un, ja runa ir par diabētu, jo vairāk sīkas informācijas, jo labāk. Noskaidrojiet visu, kas nepieciešams, par katru reģistrācijas ierakstu, pievienojot ēdiena aprakstu un nākotnē apskatot to.

 

5. Saglabāt ēdienus

Saglabājiet ēdienus un noskaidrojiet, kā tie ietekmē cukura līmeni asinīs. Ir ārkārtīgi ērti, ja iecienītie ēdieni ir reģistrēti un jūs zināt, kā tieši tie ietekmē cukura līmeni asinīs. Reģistrējiet ēdienus mySugr lietotnē un jebkurā laikā apskatiet tos, lai mācītos no saviem datiem. 

 

Galvenais padoms! Viedās meklēšanas funkcija 

Viedās meklēšanas funkcija mySugr lietotnē palīdz ātrāk atrast svarīgos datus. Atceraties ērtās birkas, par kurām runājām iepriekš? Ar meklēšanas funkciju var viegli atrast ēdienu, kam kādreiz esat pielicis birku. Meklējot noteiktas birkas, var viegli atrast, piemēram, ēdiena veidus un konkrētus ēdienus.

 

Tā nu tas ir! Ēdiena reģistrēšana mySugr lietotnē nozīmē, ka var atvadīties no apmulsuma ēšanas laikā un sasveicināties ar labo garšu.

mySugr vietne nekonsultē par medicīniskiem vai juridiskiem jautājumiem. mySugr bloga raksti nav zinātniski raksti, bet paredzēti tikai informācijai.

Medicīniska rakstura informācija vai informācija par uzturu mySugr vietnē nav paredzēta, lai aizstātu profesionāla ārsta konsultāciju, diagnozi vai ārstēšanu. Par jebkuriem jautājumiem, kas radušies par veselības stāvokli, vienmēr konsultējieties ar ārstu vai citu veselības aprūpes speciālistu.

Dalīties

Filed under: