Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
teksta izmērsaaa
Latvia
hamburger overlay

Kā mySugr lietot foto funkciju

Foto lietošana mySugr ne vien atvieglo mācīšanos no datiem, bet arī palīdz trenēt aci, lai precīzāk aprēķinātu ogļhidrātu daudzumu.

Jūs noteikti esat jau pamanījis, ka pica nav tikai pica un ka ne visas maizes ir vienādas! Vārds „pica” vai „maize” nedod jums par to informāciju, bet ātrs attēls gan! Tāpēc mēs domājam, ka ir vērts fotografēt ēdienu. Te būs daži padomi, kā no foto funkcijas gūt vislielāko labumu.

1. Fotografējiet visu ēdienu

Mēs zinām, ka tas ir grūti, bet centieties pārāk nekoncentrēties uz attēla māksliniecisko pusi – tas nav ēdienstagram!
Šeit īpaši svarīgi ir patiesi dokumentēt visu, ko apēdat. Attēla kadrēšana, lai parādītu tikai pusi no kartupeļu frī porcijas, var izskatīties labi, bet melošana attēlā vēlāk jums nepalīdzēs. Pilnas porcijas iekļaušana palīdzēs spriest, vai ogļhidrātu aprēķini bija pareizi.

2. Pievienojiet ēšanas vietu un citu informāciju

Esat atradis jaunu iemīļoto makaronu restorānu, bet neesat drošs par ogļhidrātiem un porciju lielumu? Reģistrācijas ierakstā saglabājiet pēc iespējas vairāk informācijas par ierastajām pusdienošanas vietām – atrašanās vietu, paredzamo pārmaiņu daudzumu un precīzu ēdiena aprakstu.
Nākamo reizi, kad apmeklēsiet šo restorānu, varēsiet to atrast starp iepriekšējiem ierakstiem, paskatīties, ko ēdāt, cik lielu devu aprēķinājāt un vai aprēķini bija pareizi. Grafikā apskatiet cukura līmeņa rādītāju tendences, lai saprastu, vai esat trāpījis tieši mērķī.

3. Attēlu pievienojiet pēc ēšanas

Jūs esat izsalcis un neesat sajūsmā par domu pirms ēšanas ievadīt visus šo datus – īpaši tad, ja draugi jau tikuši šķīvī līdz pusei! Vienkārši ātri nofotografējiet ēdienu un nolieciet malā. Ierakstus var reģistrēt ar atpakaļejošu laiku, tas nozīmē, ka pievienot attēlu un aprakstīt ēdienu varat arī vēlāk.

4. Lietojiet vecos attēlus

Ja jūs bieži ēdat vienus un tos pašus ēdienus, jums katru reizi nav jāfotografē tie no jauna (ja vien porciju lielums neatšķiras). Tikai pārliecinieties, ka ir ieslēgts iestatījums „Saglabāt foto bibliotēkā”, tad jūs varat ātri sameklēt attēlus bibliotēkā un katru reizi nav jāfotografē no jauna.

Profesionāļa padoms (bonuss):

Ilka lieto foto funkciju ne tikai ēdienreizēs, bet arī fizisko aktivitāšu reģistrēšanai. Viņa seko līdzi saviem skrējieniem ar Runtastic lietotni. Pēc skriešanas viņa uztaisa dažus ekrānuzņēmumus ar skriešanas datiem un pievieno tos mySugr ierakstam. Tā viņa ne tikai reģistrē cukura līmeņa vērtības un aktivitāšu ilgumu, bet iegūst arī pilnu pārskatu par treniņu sesiju. Neaizmirstiet, ka mySugr katrā ierakstā var saglabāt vairākus attēlus!

 

 

 

 

Dalīties

Filed under: