Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
teksta izmērsaaa
Latvia
hamburger overlay

Pamācību video

Biežāk uzdotie jautājumi

Matuolis / Mērīšana

Nespēja veikt mērījumus var izraisīt terapijas izvēles aizkavēšanos, kas, iespējams, var izraisīt nopietnu saslimšanu. Tādēļ mēs iesakām:

 • Turēt gatavībā rezerves akumulatoru, jo akumulatora darbības laiks var atšķirties tādu faktoru kā temperatūras un akumulatora ražotāja dēļ.
 • Sagatavojiet rezerves testēšanas metodi. Rezerves testēšanas metodes piemērs ir rezerves mērierīce un strēmeles. Vaicājiet savam veselības aprūpes speciālistam vai farmaceitam par citām iespējamām rezerves testēšanas metodēm.
 • Ja Jums rodas citi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mūsu Roche Diabetes Care klientu atbalsta dienestu pa tālruni 80008886, lai saņemtu turpmāku atbalstu.

 

 1. Skatiet lietotāja rokasgrāmatā sniegto informāciju par pareizu radušos kļūmju novēršanu.
 2. Ja lietotāja rokasgrāmatā sniegtās instrukcijas neatrisina problēmu, lūdzu, sazinieties ar mūsu Roche Diabetes Care klientu atbalsta dienestu pa tālruni 80008886 , lai saņemtu turpmāku atbalstu.

 

 1. Skatiet lietotāja rokasgrāmatā sniegto informāciju par pareizu radušos kļūmju novēršanu.
 2. Ja lietotāja rokasgrāmatā sniegtās instrukcijas neatrisina problēmu, lūdzu, sazinieties ar mūsu Roche Diabetes Care klientu atbalsta dienestu pa tālruni 80008886, lai saņemtu turpmāku atbalstu.

Tīrīšana ir vienkārši netīrumu noņemšana,bet dezinfekcija attiecas uz vairākumu, bet ne visu, slimību izraisošo un citu veidu mikroorganismu iznīcināšanu.

Tīriet un dezinficējiet glikometru un autolanceti vienreiz nedēļā.  Jums vajadzētu arī tīrīt glikometru pirms ļaujat kādam citam ar to rīkoties.

Pēc iestatīšanas testa atgādinājumi atskan ik pēc 2 min līdz 3 reizēm. Tas izslēgsies līdzko ievietosiet testa strēmeli vai nospiedīsiet jebkuru pogu. Lai pilnībā izslēgtu skaņas signālu , skatieties  lietošanas rokasgramatā  sniegtos uzstādīšanas norādījumus.

Varat iestatīt līdz 4 testa atgādinājumiem, ar 15 min intervalālu. Pēc iestatītā laika(-u) skaņas signālu sērija atskan ik pēc 2 min., līdz pat 3 reižu atgādinājumam. Atgādinājuma signals neatskanēs, ja glikometrs  šajā brīdī ir ieslēgts vai arī, ja Jūs veicat pārbaudi 15 min. laikā pēc iestatītā atgādinajuma.

Ja ieslēdzat glikometru, kamēr skan atgadinājuma signals, signalu  sērija šim atgadinājumam apstāsies.

Mērījumu rezultatu ar pirms ēšanas vai pēc ēšanas marķieriem var sniegt vairak informācijas par to, kā pārtika ietekmē cukura līmeni asinīs, lai palīdzētu labak kontrolēt diabētu. Varat izmantot arī visparēju marķieri lai atzīmētu alternatīvo vietu testus vai rezultātus pēs fiziskām aktivitātēm. Pārskatot rezultātus atmiņā, šie marķieri var palīdzēt atcerēties īpašos mērījumus. Lai marķētu mērijumu: veicot pārbaudi, kuru vēlaties market, neizņemiet tasta strēmeli.Nospiediet un atlaidiet labo bultiņu, lai parādītos marķēšanas funkcija. Ja Jūs marķējat pirms ēdienreizes mērījumu, Jūs varat izmantot pēc ēdienreizes atgādinājumu. Glikometrs var dot skaņas signal 1 vai 2 stundas pēc pirms ēdienreizes pārbaudes, lai atgadinatu Jums par mērījuma veikšanu – izvelieties iestatījumus iestatīšanas režīmā. Kad parādās JUms vajadzīgais marķējums, tad varat izņet testa strēmeli. Plašāku informāciju skatieties lietošanas rokasgrāmatā.

Skaidrojumu Jūs varat atrast lietošanas rokasgramatā, kas pievienota glikometram vai lejupladēt to no www.accu-chek.lv

Glikometra irpapildus  iekšēja beterija, kas saglabā laiku, datumu un atmiņas datus, kamēr baterija tiek mainīta. Tomēr, pēc baterijas nomaiņas nepieciešams pārliecināties vai laiks un datums ir pareizs.

Glikomatrā tiek  izmantota /as 3 voltu baterija/as (tips CR 2032), kuras ir nopērkamas daudzos veikalos. (lūdzu pārbaudiet un lietojiet valstij raksturīgus bateriju tipus)

Pārliecinieties vai jaunās baterijas ir atbilstošās, 3 voltu litija baterija/as ar Nr. CR 2032. Atveriet vāciņu, kas nosedz bateriju/as, izņemiet veco bateriju, ievietojiet jauno bateriju/as ar “+” uz augšu. Uzlieciet atpakaļ vāciņu. Nospiediet ieslēgšanas/izslēgšanas pogu un glikometrs nopīkstēs. Uz displeja mirgo iestatīšanas un pulksteņa  laiks.Ja laiks un datums ir pareizi, nospiediet  ieslēgšanas/izslēgšanas pogu un paturiet aptuveni 4 sek.  Atlaidiet pogu, jūs esat beidzis.

Skatīties visus Biežāk uzdotos jautājumus

Skatīt informāciju par veselību un drošību

Still can't find what you need?

Mēs vēlamies saņemt jūsu atsauksmi!

IET

Accu-Chek Performa

Produkta Apraksts

Ekskluzīvs augstākās klases glikometrs ar zelta elektrodiem!

Katru reizi, kad tiek mērīts glikozes līmenis asinīs, Accu-Chek Performa nepilnas sekundes laikā automātiski veic pilnīgu mērījuma pārbaudi un novērtē iespējamos faktorus, kas varētu ietekmēt rezultāta precizitāti.

Nav traucēkļu rezultātu precizitātei!

Displejs

Liels šķidro kristālu displejs ar simboliem

Mērīšanas laiks

5 sekundes

Piliena lielums

0,6 µL

Svars

59 g ar bateriju

Izmēri

94 x 52 x 21 mm

Priekšrocības un Funkcijas
 • Viegli – nav nepieciešama kodēšana vai iestatīšana
 • Noderīgi – var iestatīt līdz 4pirms/pēcēšanas atgādinājumiem
 • Ātrs – rezultāts 5 sekundēs
 • Neliels asins pilins – tikai 0.6µL
 • Liels – viegli nolasāms displejs
 • Automātiski ieslēdzas, kad ievietojat testa stripu
 • Saglabā enerģiju, automātiski izslēdzot, kad esat pabeidzis testēšanu
 • Ja akumulators tiek noņemts, laiks un atmiņa tiek saglabāti līdz 72 stundām
Papildus Specifikācija
Displejs:

Liels šķidro kristālu displejs ar simboliem

Automātiska izslēgšanās:

Pēc 2 minūtēm, nekonstatējot darbību ar ievietotu strēmeli, vai pēc ieslēgšanas, nekonstatējot darbību 2 minūtes

Barošana:

1 baterija, tips CR 2032

Parauga lielums:

0,6 µL

Mērīšanas diapazons:

10 mg/dL – 600 mg/dL vai 0,6 mmol/L – 33,3 mmol/L

Paraugu veidi:

Kapilārās, venozās, arteriālās un jaundzimušā asinis 

Parauga deva:

Kapilārās piepildīšanas funkcija; piemērota Alternatīvās asins parauga ņemšanas vietas

Hematokrīta diapazons:

10 līdz 65%

Baterijas darbības ilgums:

Apmēram 1000 mērījumi

Mērīšanas laiks:

Apmēram 5 sekundes

Sistēmas darba apstākļi:

8 °C līdz 44 °C (46 °F līdz 111 °F)

Mērierīces glabāšanas apstākļi:

-25 °C līdz +70 °C (-13 °F līdz +158 °F)

Neatkarība no augstuma virs jūras līmeņa:

0 līdz 3094 m (0 līdz 10150 pēdas)

Nepilnīgas devas atklāšana:

Atmiņa:

Līdz 500 kopējiem rezultātiem plus 20 kontrolpārbaudes

Izmēri:

94 x 52 x 21 mm

Svars:

59 g ar bateriju

Datu pārsūtīšana:

Infrasarkanie stari (IR)

Pārbaudes princips:

Elektroķīmisks

Pārbaudes vidējie dati:

7, 14, 30, 90 dienas

Teststrēmeles stabilitāte:

18 mēneši pēc ražošanas datuma; testrēmeles saglabāsies nemainīgas vismaz līdz derīguma termiņa beigām, kas ir norādīts uz teststrēmeļu trauciņa, arī pēc atvēršanas.

Glikozes Līmeņa Pārbaude

Nodrošiniet, lai rokas būtu tīras un sausas.

 • Ievietojiet teststrēmeli mērierīcē — tā automātiski ieslēgsies.
 • Nepieciešams tikai neliels asins piliens! Uzklājiet uz viegli saskatāmā dzeltenā lodziņa.
 • Aptuveni 5 sekunžu laikā jūsu pārbaudes rezultāts parādīsies viegli nolasāmajā displejā. Pēc sekmīgas pārbaudes mērierīce pati izslēdzas 5 sekunžu laikā pēc teststrēmeles izņemšanas.

Lai iegūtu vairāk informācijas par to, kā lietot mērierīci, noskatieties mācību video vai skatiet Accu-Chek Performa lietošanas instrukciju.