Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
teksta izmērsaaa
Latvia
hamburger overlay

Infūzijas komplekts Accu-Chek Rapid-D Link

Accu-Chek Rapid-D Link

Produkta Apraksts

Accu-Chek Rapid-D Link – infūzijas sistēma ar 90º metāla adatu. Ar maksimālu diskrētību palīdz viegli un ātri ievadīt adatu, turklāt sistēmai ir katetra cilpas atvienošanas iespēja.

Priekšrocības un īpašības
  • Īpaši tieva kanula – tikai 0,36 mm diametrā – ieslīd zem ādas gandrīz nejūtami.
  • Tikai 2,7 mm augstā infūzijas sistēmas ir gandrīz nemanāma.
  • Katetra cilpas savienojums grūti sasniedzamām infūzijas vietām.
  • Dzirdams klikšķis apstiprina, ka infūzijas sistēma ir cieši savienota
Tehniskais raksturojums
Kanula:

metāla

Kanulas garums:

6, 8, 10 vai 12 mm

Ievadīšanas leņķis:

taisns, 90˚

Atvienošana:

jā, 10 cm spirāle

Kanulas diametrs:

mazs (28G kalibrs)

Infūzijas caurulītes garums:

20, 50, 70 vai 100 cm

Infūzijas caurulītes stingrums:

lokana

Augstums:

2,7 mm

Kā lietot Accu-Chek®Rapid-D Link infūzijas komplektu

Izvēlieties vietu tālāk no jostasvietas, kauliem, rētām, nabas vai pēdējā laikā infūzijai izmantotajām vietām. Dezinficējiet rokas un izvēlēto infūzijas vietu, kā norādījuši veselības aprūpes speciālisti. Pirms Accu-Chek Rapid-D ievadīšanas ļaujiet izvēlētajai vietai nožūt.


Izņemiet kanulu un infūzijas ierīci no sterilā iepakojuma. Paņemiet abas uzmavas puses un nolieciet tā, lai tās veidotu krustu. Salieciet tās taisni vienu uz otras un savienojiet, pagriežot pulksteņa rādītāju virzienā par ceturtdaļu apgrieziena, līdz tās jūtami nostāsies vietā un būs dzirdams klikšķis.


Stingri ieskrūvējiet „lure-lock” savienojumu sūkņa adaptera vītnē. Pārliecinieties, ka rezervuāra tvertnē ir rezervuārs, kurā ir pietiekami daudz insulīna. Novietojiet sūkni vertikāli un, ievērojot sūkņa ražotāja norādījumus, piepildiet Accu-Chek Rapid-D. Sagatavojiet caurulītes (F, J), līdz no metāla kanulas (A) galiņa sāk pilēt zāles. Neatstājiet gaisa burbulīšus ne rezervuārā, ne Accu-Chek Rapid-D caurulītēs.


Ar īkšķi un rādītājpirkstu paņemiet Accu-Chek Rapid-D aiz diska turētāja (E). Ar otru roku noņemiet lipīgās joslas aizsargslāni (D) no lipīgās plēvītes (C) un noskrūvējiet no tērauda kanulas (A) aizsargvāciņu (B).


Ar brīvo roku dezinficētajā vietā satveriet zemādas audus. Taisnā leņķī ievadiet Accu-Chek Rapid-D zem ādas. Stingri piespiediet lipīgo joslu (C) pie ādas, lai pārliecinātos, ka Accu-Chek Rapid-D turas stingri. Nedaudz palieciet diska turētāju (E) uz sāniem un noņemiet. Darot to, pārliecinieties, ka lipīgā josla stingri turas pie ādas.


Izveidojiet cilpu, lai samazinātu spiedienu, un piestipriniet to ar plākstera gabaliņu. Sāciet ievadīšanu ar sūkni.


Lai iegūtu sīkāku informāciju par to, kā lietot infūzijas aparātu un insulīna sūkni, izlasiet savu Accu-Chek Rapid-D Link lietotāja bukletu.