Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
teksta izmērsaaa
Latvia
hamburger overlay

Pamācību video

Biežāk uzdotie jautājumi

Autolancete, Adatas

Atsevišķas lancetes vajag uzmanīgi izmest aso priekšmetu atkritumu tvertnē, lai tās nevienu nesavainotu.

Lancetes, kurām beidzies derīguma termiņš nevajadzētu lietot. Izmantojot lancets, kurām beidzies derīguma termiņš , palielinās infekcijas risks dūriena vietā, jo lancete var būt zaudējusi sterilitati.

Veiciet šādus sagatavošanās pasākumus:  Pirms testa veikšanas stimulējiet asinsriti, paliekot rokas zem silta tekoša ūdens. Pirms testa veikšanas rokas ir pilnībā jānosusina. Uzlabojiet asinsriti pirkstos, tos sasildot.  Nolaidiet rokas zem jostasvietas un pirms dūriena viegli masējiet izvēlēto pirkstu.  Stingri pielieciet autolanceti pie pirksta gala.  Pārduriet ādu, viegli pamasējiet pirksta galu, palīdzot iztecēt asins pilienam. Ja ar šiem pasākumiem nepietiek, pa vienu sadaļu palieliniet dūriena dziļumu.

Jā. Tomēr jebkuri pirkstu galu netīrumi (sviedri, sula u.c.) var ietekmēt glikozes līmeņa asinīs atspoguļošanu. Tīri un sausi pirkstu gali ir būtisks optimāla glikozes mērījuma nosacījums.

Noņemiet melno  vāciņu no autolancetes. Uzlieciet caurspīdīgo AAŅV vāciņu un pagroziet to līdz ir Jums piemērots dūriena dziļums. Sagatavojiet autolanceti un pielieciet pie izvelētās vietas. Nospiediet dzelteno podziņu uz autolancetes.

Nē. Accu-Chek Softclix  autolancete paredzēta vienas personas lietošanai. Ja Jūsu autolanceti  izmanto kāds cits, palielinās infekcijas risks.

Katru reizi vajadzētu lietot jaunu sterilu lanceti. Tas ir jādara higiēnas apsvērumu dēļ. Lai izvairītos no infekcijām. Vienreizēja lancetes izmantošana palīdz novērst ādas kairinājumus un nodrošina asins parauga iegūšanu praktiski bez sāpēm.  Nekad nelietojiet lanceti, ko izmantojis kāds cits

Jā, autolanceti var izmantot asins parauga ņemšanai no atlernatīvam ķermeņa vietām izmantojot speciālu  AAŅV (Alternatīvo Asins Nemšanas Vietu) vaciņu. Veicot AAŅV izmantošanu mēs iesakām lietot Accu-Chek Solftclix autolanceti: pie mazā pirkstiņa pamatnes, pie īkšķa pamatnes, apakšdelma iekšpusē.  Konsultejieties ar ārstu vai AAŅV ir piemērotas Jums.

Jums piemērotākais dūriena dziļums būs atkarīgs no dažām lietām:  neatkarīgi vai Jūs izmantojat pirksta galu vai alternatīvo asins ņemšanas vietu. Apspriedieties ar savu  veselības aprūpes speciālistu, pirms izlemjat, vai alternatīvas vietas izmantošana ir piemērota Jums.

Jūsu ādas tips.  Mīkstākai, plānākai ādai būs nepieciešams seklāks dūriens neka biezākai ādai.

Nepieciešamais  asins paraugs. Jo vairāk asiņu nepieciešams, jo būs nepieciešams augstaks  iestatījums. Kad autolanceti lietojat pirmo reizi sāciet ar zemaku dūriena dziļuma iestatījumu. Tad izvēlieties augstāku iestatījumu, līdz asins daudzums ir pareizs. Attiecība uz atlernatīvām vietām “3” testēšanai no delnas, “5,5” – testešanai no apakšdelma vai augšdelma. (Tie ir ieteicamie iestatījumi un Jūsu var atsķirties).

Accu-Chek Softclix un Accu-Chek Multiclix autolancetes ir ar unikālo Clixmotion tehnoloģiju. Patentētā Clixmotion tehnoloģija nodrošina divkāršu lancetes kontroli: precīzi kontrolētās lancetes kustības uz priekšu un atpakaļ nerada vibrācijas, tāpēc audi tiek bojāti minimāli. Ādā lancete tiek maigi apturēta un uzreiz taisnā līnijā tiek izvilkta atpakaļ. Šī speciālā kustība palīdz ņemt asinis gandrīz bez sāpēm. Ātrs dūriens. Accu-Chek  lancete ādu caurdur ātrāk nekā 2 minisekundēs. Ievērojami mazāka sāpju izjūta, jo dūriens ir īsāks un tiek kairināts mazāk nervu šķiedru. Nepaspēsiet pat iesaukties.

Accu-Chek Softclix autolancete ir neliela un to ir vienkārši lietot. Noņemiet vāciņu. Ielieciet jaunu lanceti lancets turētājā līdz atsakan klikšķis. Uzlieciet atpakaļ vāciņu līdz tas noklikšķ. Pagrieziet kustīgo vāciņu līdz vajadzīgajam dūriena dziļumam. Nospiediet palaišanas pogu līdz klikšķim. Piespiediet autolancetes galu pie pirksta. Nospiediet dzelteno atbrīvošanas pogu. Pēc mērījuma veikšanas, noņemiet vāciņu un paslidiniet autolancetes kustīgo daļu uz leju, lai izņemtu lancet.

Still can't find what you need?

Mēs vēlamies saņemt jūsu atsauksmi!

IET

Accu-Chek Softclix

Produkta Apraksts

Accu-Chek Softclix autolancete ar unikālo Clixmotion tehnoloģiju ļauj gandrīz bez sāpēm paņemt asins paraugu. Lietot Accu-Chek Softclix - vienkārši un ērti.

Dūriena dziļums

11 pozīcijas

Dūriena dziļuma intervals

0,8- 2,3 mm

Autolancetes svars

21 g

Adatas diametrs

0,4 mm

Adatas asmeņi

ar slikona pārklajumu, trīsšķautņaini

Priekšrocības un Funkcijas

Patentētā Clixmotion tehnoloģija nodrošina divkāršu lancetes kontroli: precīzi kontrolētās lancetes kustības uz priekšu un atpakaļ nerada vibrācijas, tāpēc audi tiek bojāti minimāli. Ādā lancete tiek maigi apturēta un uzreiz taisnā līnijā tiek izvilkta atpakaļ. Šī speciālā kustība palīdz ņemt asinis gandrīz bez sāpēm.

 

Ātrs dūriens. Accu-Chek lancete ādu caurdur ātrāk nekā 2 minisekundēs. Ievērojami mazāka sāpju izjūta, jo dūriens ir īsāks un tiek kairināts mazāk nervu šķiedru. Nepaspēsit pat iesaukties.

 

Individuāla dūriena dziļuma iestatīšana. Visās Accu-Chek autolancetēs var iestatīt dūriena dziļumu, izvēloties no 11 atšķirīgiem dūriena dziļumiem, kas vislabāk atbilst individuālajam ādas tipam. Izvēlieties individuālu dūriena dziļumu, lai līdz minimumam samazinātu audu bojājumu.

 

Unikālas lancetes. Speciāli Accu-Chek radītas lancetes ir ilgu pētījumu rezultāts. Trīsšķautņu konusveida lancetes asmeņi un to gludā virsma nodrošina ļoti maigu dūrienu gandrīz bez berzes.

Dūriena dziļums:

11 stāvokļu, dziļuma intervāls no 0,8 līdz 2,3 mm

Svars:

21 g 

 

Ierīces parametri::

Piemērots asins ņemšanai no alternatīvām ķermeņa daļām, izmantojot īpašo AAŅV vāciņu; Ar unikālo Clixmotion tehnoloģiju;

Adatas diametrs:

0,4 mm 

Adatas asmeņi:

konusveida, trīsšķautņu;

Lancetes parametri:

Silikona pārklājums

Kā lietot Accu-Chek Softclix

Jaunas lancetes ievietošana

Noņemiet autolancetes priekšējo vāciņu. Ielieciet jauno lanceti turētājā, pastumiet, līdz lancete fiksējas. No lancetes galiņa noņemiet apaļo plastmasas aizsargu. Uzlieciet atpakaļ autolancetes priekšējo vāciņu, jābūt dzirdamam klikšķim. Izvēlieties Jums piemērotu dūriena dziļumu no 11 iespējamajiem, griežot dziļuma izvēles skalu ar skaitļiem.

 

Asins ņemšana

Nospiediet uzlādes pogu ierīces galā kā pildspalvu. Caurspīdīgā palaišanas poga kļūs dzeltena. Stingri piespiediet autolanceti pie pirksta galiņa un nospiediet dzelteno palaišanas pogu. Lancete iedurs.

Pēc glikozes līmeņa analīzes asinīs nomainiet lanceti pret jaunu.

 

Kā lietot AAŅV (Alternatīvo Asins Ņemšanas Vietu) vāciņu

Ar AAŅV vāciņu, kas uzlikts uz autolancetes, var paņemt asins paraugu no alternatīvas vietas uz ķermeņa - plaukstas, apakšdelma, augšdelma, gurna vai apakšstilba. Vairāk informācijas par asins ņemšanu no alternatīvas asins ņemšanas vietas ir lietotāja rokasgrāmatā.

 

AAŅV vāciņu izmantojiet tikai asins ņemšanai no alternatīvām ķermeņa daļām. Ar AAŅV vāciņu ņemot asinis no pirkta gala, lancetes dūriens var būt dziļš un sāpīgs.
No autolancetes noņemiet parasto vāciņu. Uzlieciet caurspīdīgo AAŅV vāciņu. Tālāk autolanceti lietojiet kā ierasts.