Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
teksta izmērsaaa
Latvia
hamburger overlay

2 miljoni ietekmētu dzīvju. Svinam lielo atskaites punktu kopā ar jums.

 

Ar mySugr

Pirms septiņiem gadiem radās mySugr, kad četri apņēmīgi dibinātāji (mēģiniet to izrunāt ātri trīs reizes pēc kārtas!) sanāca kopā, lai īstenotu vienkāršu, bet pārdrošu misiju: padarīt diabētu mazāk nejauku. Šodien lietotnei tikko ir fiksēta divmiljonā reģistrācija pasaulē. Mēs par to esam ļoti priecīgi.

No draņķīgas situācijas...
Sākumā tiešām bija dažas lietas, kas mūs pārsteidza. Mēs zinājām, ka dzīve ar diabētu bija nejauka – tāda tā ir vēl joprojām. Mēs zinājām, ka terapijas pieredze cilvēkiem ar diabētu bija briesmīga – tā kļūst labāka. Un veids, kādā tika runāts ar cilvēkiem ar diabētu, bija biedējošs, demotivējošs un atsvešināts. Arī laiks, lai saņemtu atgriezenisko saiti, bija ļoti garš. Kopumā ņemot, viss nebija tik jauki.

Uz kaut ko vienkāršu, izklaidējošu, izglītojošu un veselīgu.
Zinot to visu, mēs nolēmām izveidot lietotni, kuru var izmantot jebkur. Lietotni, kas ļautu cilvēkiem ar diabētu staigāt ar pirkstiem gaisā. Mūsu attīstības plāna centrā bija četras galvenās tēmas: vienkāršība, izklaide, izglītība un veselība. Mēs uzskatījām, un uzskatām joprojām, ka ir būtiski izstrādāt lietotni, kas prasa mazāk domāšanas, kas padara terapijas darbības patīkamas, kas runā ar cilvēkiem bez nosodījuma, kas dod īstu terapeitisku labumu. Un tā pirms diviem miljoniem reģistrāciju piedzima mySugr.

Cilvēki kā jūs ir cilvēki kā mēs.
Protams, ir patīkami sasniegt atskaites punktus. Bet mums šis atskaites punkts nozīmē daudz vairāk nekā tikai patīkami. Tas ir svarīgs atgādinājums par to, kā mēs esam ietekmējuši savu lietotāju dzīvi. Cilvēki, kas katru dienu sadzīvo ar diabētu. Tāpat kā daudzi no mums mySugr. Tā ir atbildība, ko mēs uztveram ļoti nopietni.

Tātad – kad mēs sasniegsim nākamos 2 miljonus?
Domājot par nākotni, pagaidām mēs nedosim lielus solījumus un neizteiksim dramatiskus apgalvojumus. Izņemot šo: mēs turpināsim strādāt, lai padarītu diabētu mazāk nejauku. Un dosim tam visu, kas mums ir. Arī mēs sadzīvojam ar diabētu un skatāmies uz jums, mūsu lietotāji, kā uz vienu no mums. Mēs vēlamies, lai jūs turpinātu to redzēt un just visā, ko mēs darām. Tāpat kā mēs turpinām kopā dot pa dibenu tam nejaukajam diabēta mošķītim.

Visbeidzot... Paldies, ka ļaujat mums būt daļai no jūsu dzīves. Un uzticaties mums. Un esat kopā ar mums, un rekomendējat mūs pietiekami, lai palīdzētu sasniegt šo atskaites punktu. Turpināsim būt kopā!

 

 

Dalīties

Filed under: