Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
teksta izmērsaaa
Latvia
hamburger overlay

Infūzijas komplekta Accu-Chek FlexLink

Accu-Chek Flexlink

Produkta Apraksts

Accu-Chek ® FlexLink infūzijas komplekts nodrošina maksimālu drošību, lielu lietošanas ērtumu un vieglu, kontrolētu, gandrīz nesāpīgu manuālu vai automātisku adatas ieduršanu. Tas ir ideāls infūzijas komplekts bērniem, cilvēkiem, kas sāk lietot sūkni, un pieredzējušiem sūkņa lietotājiem.

Priekšrocības un īpašības

Accu-Chek FlexLink infūzijas komplekta īpašības:

  • Vieglāka adatas ieduršana. 90° dūriena leņķis un īsāka ievadīšanas adata, kā arī zilais turētājs padara šo procedūru ļoti vienkāršu.
  • Atgriezeniskais slēdzis. Atvieglo pievienošanu un atvienošanu.
  • Noapaļoti stūri. Plakanais kanulas korpuss ir ērts nēsāšanai, jo mazāk ķeras un nav redzams zem apģērba.
Tehniskais raksturojums
Kanula:

mīksta

Kanulas garums:

8 vai 10 mm

Ievadīšanas leņķis:

taisns 90˚

Atvienošana:

jā, malā

Kanulas diametrs:

mazs (22G/27G kalibrs)

Infūzijas caurulītes garums:

30, 60, 80 vai 110 cm

Infūzijas caurulītes stingrums:

ļoti lokana

Augstums:

6,4 mm

Kā lietot Accu-Chek Flexlink infūzijas komplektu

Accu-Chek FlexLink ir augstas kvalitātes 90° infūzijas sistēma, kas atvienojama augšpusē, komplektējama ar universālo „lure lock” slēdzi, kas ir piemērots pievienošanai pie sūkņa.


Dezinficējiet rokas. Izvēlieties vietu.


Pirms infūzijas komplekta izpakošanas rūpīgi nomazgājiet rokas. Infūzijas vietu izvēlieties tālāk no jostasvietas, kauliem, rētām, nabas vai pēdējā laikā infūzijai izmantotajām vietām. Pirms Accu-Chek Flexlink ievadīšanas ļaujiet izvēlētajai vietai nožūt.


Ar rādītājpirkstu un īkšķi satveriet Accu-Chek FlexLink pie zilā turētāja vāciņa. Tad pagrieziet un noņemiet caurspīdīgo aizsargapvalku.


No lipīgā plākstera noņemiet abas lipīgā pamata papīra daļas.


Saņemiet zemādas audus. Ātri un taisni ieduriet adatu un mīksto kanulu 90° leņķī.


Ar pirkstiem izlīdziniet un piespiediet lipīgo joslu. Tas nodrošina labu pielipšanu pie ādas.


Turiet lipīgo joslu vietā, maigi piespiediet zilā turētāja galviņas malas un izvelciet no kanulas. Lai izvilktu adatu, turiet kanulu stingri pie ķermeņa. Izmantojot tās rokturīti, taisnā leņķī izvelciet adatu.


Stingri pieskrūvējiet „lure lock”lēdzi pie sūkņa adaptera. Piepildiet Accu-Chek FlexLink, ievērojot sūkņa ražotāja norādījumus, līdz medikaments sāk pilēt no pievienošanas adatas. Neatstājiet gaisa burbulīšus ne rezervuārā, ne infūzijas ierīcē. Pievienojiet infūzijas ierīci pie no jauna ievietotās galviņas. Savienojoties jābūt dzirdamam klikšķim. Tukšo vietu kanulas rezervuāra tvertnē piepildiet ar 1,0 vienību U-100 insulīnas devas.