Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
teksta izmērsaaa
Latvia
hamburger overlay

mySugr lietotnes ziņojumi: Kā tos lietot

mySugr ziņojumi nodrošina jūsu diabēta datu apskatu. Tas atvieglo jūsu vērtību analīzi un modeļu konstatēšanu. Kopīgojiet savu ziņojumu ar ārstu pa e-pastu vai sīkāk izpētiet noteiktus laika periodus!

Esat čakli strādājis, reģistrējot datus, un tagad jums lietotnē ir brīnišķīga datu kopa. Esat apskatījis analīzi, kas dod priekšstatu par to, cik labi jums iet, bet vienmēr ir vēl daudz kas ko atklāt!

Tad kāpēc nedabūt datus ārā no tālruņa jums tieši rokās? Jā, jūs pareizi sapratāt, šodien mēs runāsim par ziņojumiem.

Kurš ziņojumu formāts jums ir īstais?

mySugr lietotnē ir trīs ziņojumu formāti: CSV, Excel un PDF!

CSV

Tas ir neapstrādātu datu formāts, tas ir vienādi pieejams bezmaksas un pro lietotājiem.

Ar dažiem klikšķiem jūs varat pārveidot to excel formātā (šeit ir labs tiešsaistes mācību līdzeklis, kas var palīdzēt).

Šis formāts ir tiem, kas orientējas tehnoloģijās.

Excel

Šis ir nākamais solis pēc CSV, te mēs kaut ko jau esam jums izdarījuši.

Šī formāta priekšrocība – jūs pilnīgi brīvi varat izmantot savus skaitļus, kā vēlaties! Korelācijas aprēķināšana starp uzņemtajiem ogļhidrātiem un vidējo glikozes līmeni asinīs, paaugstināto vērtību sadalījums dienas laikā... Tas viss ir iespējams!

Tas ir tiem, kas jūt sevī datu zinātnieka dvēseli.

PDF

Šeit mēs visu esam izdarījuši jūsu vietā. Mēs piedāvājam tīru un viegli saprotamu ziņojumu, iepakotu jaukā izskatā.

Šo formātu esam izstrādājuši kopā ar diabēta ārstiem un sertificētiem diabēta pedagogiem, ar viņu palīdzību esam piešķīruši tam vienkārša, tradicionāla žurnāla izskatu. Šis izskats ļauj viegli pamanīt modeļus, pateicoties konsekventai dienas laika orientācijai augšup un lejup katrai nedēļas dienai.

Šis ziņojumu formāts ir lielisks ārsta apmeklējumiem.

Uz priekšu! Izmēģiniet tos visus, lai redzētu, kurš jums der labāk!

Katram no formātiem ir priekšrocības un trūkumi; CSV un Excel formāls dod vairāk brīvības veidot savus datus, bet tam nepieciešamas zināmas iemaņas un zināšanas, savukārt PDF formāts piedāvā ātru un vieglu pārskatu, neieguldot papildu darbu, bet jūs zaudējat daļu no elastības.

Kā iegūt ziņojumu?

Tas ir pavisam vienkārši! Ziņojumi jebkurā laikā ir pieejami pēc pieprasījuma. Lai saņemtu ziņojumu, mySugr izvēlnē pieskarieties „Ziņojumi”. Tajā var izvēlēties:

  • Ziņojumu formātu – vienkārši pieskarieties, lai redzētu sarakstu un izvēlētos nepieciešamo.
  • Laika periodu var izvēlēties no iepriekšdefinētajiem (2 nedēļas vai 3 mēneši) vai iestatīt savu laika periodu (mySugr Pro). Vienkārši pieskarieties datumiem un izvēlieties vēlamo diapazonu.
  • Ziņojumu uzreiz var apskatīt tālrunī vai aizsūtīt pa e-pastu. Nosūtiet to sev, savam ārstam vai jebkuram citam, ko vēlaties informēt par diabēta datiem!

(Piezīme: PDF un Excel ziņojumu formāts un izvēles datumi ir mySugr Pro funkcijas). Tagad, kad esam sapratuši loģistiku, apskatīsim, kā to izmantot.

Kā orientēties ziņojumā?

Kā redzams šeit, ziņojumi ir organizēti pa nedēļām. Katras nedēļas augšā ir kopsavilkums. Tas dod īsu pārskatu par diabēta kontroli šajā nedēļā un var palīdzēt ātri salīdzināt to ar citām nedēļām.
Ja eksportējat trīs mēnešu ziņojumu, kurā ir ļoti daudz datu, ieskatīšanās sarkani iekrāsotās nedēļās var palīdzēt koncentrēties uz to, kam jāpievērš uzmanība.
Var viegli salīdzināt katru dienu. Tās ir izvietotas cita virs citas, lai, skatoties no augšas uz leju, jūs redzētu, piemēram, visas brokastis kopā.
Ja kolonna ir sarkana, ļoti iespējams, noteikta dienas daļa jums ir jāuzlabo.
Un atkal – varat izmantot pēdējo kolonnu, kurā ir dienas vidējā vērtība, lai ātri noskaidrotu, vai ir kāda noteikta nedēļas diena, kam jāpievērš papildu uzmanība.

Stratēģija

Viena pieeja ir noteikt, kuras kolonnas atbilst jūsu ēšanas un pēc ēšanas laikiem un pēc kurām var ātri novērtēt, cik labi tiekat galā ar ēšanu. Tādu pašu salīdzinājumu var veikt ar glikozes līmeņa vērtībām pirms un pēc gulēšanas, lai novērtētu glikozes līmeni naktī un optimizētu bazālā vai ilgas iedarbības insulīna devas.
Katras dienas apakšā ir piezīmes, birkas un sīks apraksts, lai palīdzētu jums saprast problēmas, ko konstatējāt, pārskatot savu ziņojumu. Tas var palīdzēt jums atlasīt dienas ar īpašiem notikumiem, lai atsevišķi izpētītu tās.
Izmantojiet aktivitāšu rindu, lai atskatītos uz dienām ar fiziskajām aktivitātēm un to, kā tikāt ar tām galā. Tāpat kā analizējāt glikozes līmeni pirms un pēc ēšanas jūs varat izmantot birkas un piezīmes, lai saprastu, ko varētu ietekmēt kāda no šīm aktivitātēm.
Turklāt labā ziņa ir tāda, ka izdrukātā ziņojumā jūs varat brīvi apvilkt, pasvītrot un komentēt jebko.
Esam darījuši, ko varējuši, lai ātru analīzi padarītu vienkāršu, bet mēs neapvainosimies, ja pats varēsiet to uzlabot vēl vairāk! Tāpēc uz priekšu – iezīmējiet negaisa mākoni pie sliktām dienām un uzslavējiet sevi pie zaļajām dienām.

Par jums, Kaptein

Jūs esat pats savas laimes kalējs un sava aizkuņģa dziedzera kapteinis. Ne visi to var teikt.
Ziņojumi ir paredzēti jums, lai jūs tiktu pāri terapijas lēmumiem un izmantotu tos ārsta apmeklējumos, padarot sarunu konstruktīvāku. Par ārsta apmeklējumu lietderības uzlabošanu varētu runāt daudz, to mēs darīsim drīzumā.

Dalīties

Filed under: