Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
teksta izmērsaaa
Latvia
hamburger overlay

Koronavīruss: ieteikumi cilvēkiem ar diabētu 

 

Te būs daži noderīgi ieteikumi par piesardzības pasākumiem un to, kas jāzina.

Pasaules Veselības organizācija (PVO) ir paziņojusi, ka koronavīrusa izplatība jau ir sasniegusi pandēmiju, un katra valsts šobrīd veic pasākumus, lai ierobežotu infekcijas izplatīšanos. Cilvēki ar diabētu ir riska grupā, tāpēc viņiem ir jābūt īpaši piesardzīgiem, lai izvairītos no infekcijas, un jānodrošina, lai iespējamās karantīnas laikā spētu parūpēties par diabētu.

Visi Accu-Chek produkti ir pieejami kā parasti
Roche sadarbojas ar veselības aizsardzības iestādēm un valdībām skartajās valstīs, lai nodrošinātu cilvēkiem diagnostikas un veselības aprūpes pieejamību. Šobrīd galvenā prioritāte ir nodrošināt mūsu medikamentu un produktu pieejamību pacientiem, kā arī nodrošināt, lai mūsu darbinieki varētu darīt savu darbu pēc iespējas drošāk.

Roche rūpīgi novēro situāciju, un produktu krājumi ir nodrošināti. Visi Accu-Chek produkti ir pieejami kā parasti, un Roche sadarbojas ar piegādātājiem, lai turpinātu apmierināt pieaugušo pieprasījumu.

Piesardzības pasākumi cilvēkiem ar diabētu
Kas jums ir nepieciešams karantīnas gadījumā? Kā jums jārīkojas ar diabētu, ja saslimstat? Te būs daži noderīgi padomi.

1. Pārliecinieties, ka jums pietiek teststrēmeļu mēnesim. Ir svarīgi, lai notiktu godīga pieejamo medikamentu sadale, tāpēc izvairieties no pārmērīgi lielu krājumu veidošanas.

2. Pārliecinieties, ka jums ir arī visi pārējie diabēta piederumi.

3. Ņemiet vērā, ka slimības gadījumā var būt grūtāk regulēt cukura līmeni asinīs, kā tas bieži ir, piemēram, gripas gadījumā. Īpaši tas attiecas uz tiem, kam ir 1. tipa diabēts. Ja saslimstat, jums jāmēra cukura līmeni asinīs biežāk nekā parasti.

4. Sekojiet līdzi valsts norādījumiem un ieteikumiem.

5. Izvairieties no rokasspiedieniem, skūpstiem un apskaušanās. Bieži mazgājiet rokas un lietojiet roku dezinfekcijas līdzekli, ja nav iespējas nomazgāt rokas.

6. Ja klepojat vai šķaudāt, aizsedziet muti ar salveti, kas pēc tam jāizmet, vai ar elkoni. Klepojot neaizsedziet muti ar roku.

7. Ja uztraucaties, ka jums varētu būt koronavīrusa simptomi, pa tālruni sazinieties ar savu ārstu. 2–14 dienu laikā pēc inficēšanās var parādīties šādi simptomi:

  • drudzis
  • klepus
  • elpas trūkums

Mēs no sirds vēlamies izteikt pateicību veselības aprūpes speciālistiem un visiem pārējiem, kas šajā sarežģītajā laikā veic sabiedrībai nepieciešamu darbu. Ja jums ir jautājumi, sazinieties ar mūsu klientu centru pa e-pastu [email protected] vai tālruni 80008886.

Dalīties

Filed under: