Accu-Chek® - Live life. The way you want.

TEKSTA IZMĒRS: Decrease Text Size Increase Text Size

Gaidīts!

Šī informācija ir pieejama tikai reģistrētiem
lietotājiem. Lai to aplūkotu
piereģistrēties

AIZVĒRT X

Forget Password

Invalid email address. Please try again.

Please provide the email address for your
account and we will email you password.

Password Sent

An email with your password has been sent to
[email address].

Papildus Mācību Līdzekļi

Pirmais papildu komplekts ir ogļhidrātu skaitītājs, ĶMI (ķermeņa Masas Indeks) mērījumu ceļvedis un diabēta pētījums. Tas var būt noderīgi, lai kādu padomu.....

Klikšķiniet šeit, lai izmantotu papildu mācību līdzekļu

profesionāļi

Accu-Chek piedāvā daudz inovatīvu tehnoloģiju balstītus pakalpojumus primārās un sekundārās aprūpes sektora veselības aprūpes speciālistiem. Paskatīties uz informācijas apstrādes sistēmām un tālvadības mācību pakalpojumiem, uzklikšķiniet uz saites.

Vairāk

Daļa

Aizvērt X

Ieteikt šo lapu pa e-pastu

Email format janesmith@isp.com not recognized.
Please correct.

Looking to sign-up to receive email? Click here

Tip: to send to multiple recipients, separate email addresses with commas.

Tuvinieku aprūpe

Ja ģimenes loceklis vai mīļotais cilvēks saslimst ar diabētu, tas ietekmē visu ģimeni. Jūs vēlaties izdarīt visu iespējamo, lai palīdzētu savam tuviniekam. Jo vairāk zināsit par šo slimību, jo vairāk izpratnes un atbalsta sniegsiet.

Šeit varat uzzināt, kā diabēts ietekmē bērnu, pusaudzi vai pieaugušo fiziski, sociāli un emocionāli.

Tie, kas rūpējas par saslimušajiem ģimenes locekļiem, pilda būtisku lomu sadzīvošanā ar diabētu. Jūs varat saprast slimojošā tuvinieka vajadzības tāpat vai pat labāk nekā viņš pats. Mēs ceram, ka šī informācija ļaus jums iegūt vēl vairāk ticības saviem spēkiem.

 

Bērna aprūpe

Diabēta diagnozei nevajadzētu pazemināt jūsu bērna dzīves kvalitāti. Jūs un jūsu bērns daudzus gadus uzņemsies papildu atbildību, taču disciplīnas ieradums var darboties jūsu bērna labā.

Ja esat zīdaiņa vai maza bērna vecāki, jūsu bērna diagnoze var ietekmēt jūs daudz vairāk nekā viņu pašu. Galu galā bērns ir pilnībā atkarīgs no jums, ne tikai ārstējot diabētu. Pat tad, kad jūsu bērns sāks staigāt un runāt, diabēts būs ļoti maza viņa pasaules daļa. Bērni dzīvo šim brīdim. Asins analīze vai injekcija, kas izraisījusi tik daudz asaru no rīta, tūlīt pat tiek aizmirsta.

Gan jūsu pašu, gan bērna veselības labā izmantojiet katru iespēju uzzināt pēc iespējas vairāk. Iesaistieties vietējā atbalsta grupā, kur varēsiet iepazīties ar citām ģimenēm, kas ik dienas sastopas ar tādām pašām grūtībām. Rūpējieties par sevi. Diabēts ir atbildība katru dienu, reizēm - arī katru stundu, tāpēc, nerūpējoties par sevi, varat pārpūlēties.

Uz augšu

Šajā vietnē sniegta informācija par produktiem, kas paredzēti dažādām auditorijām, tajā var būt produktu informācija, kas citādi nav pieejama vai nav spēkā jūsu valstī. Atcerieties, ka mēs neuzņemamies nekādu atbildību par tādas informācijas saņemšanu, kas var nebūt saskaņā ar kādām jūsu valstī spēkā esošām normatīvajām procedūrām, noteikumiem, reģistrāciju vai lietošanu.