Accu-Chek® - Live life. The way you want.

TEKSTA IZMĒRS: Decrease Text Size Increase Text Size

Gaidīts!

Šī informācija ir pieejama tikai reģistrētiem
lietotājiem. Lai to aplūkotu
piereģistrēties

AIZVĒRT X

Forget Password

Invalid email address. Please try again.

Please provide the email address for your
account and we will email you password.

Password Sent

An email with your password has been sent to
[email address].

Papildus Mācību Līdzekļi

Pirmais papildu komplekts ir ogļhidrātu skaitītājs, ĶMI (ķermeņa Masas Indeks) mērījumu ceļvedis un diabēta pētījums. Tas var būt noderīgi, lai kādu padomu.....

Klikšķiniet šeit, lai izmantotu papildu mācību līdzekļu

profesionāļi

Accu-Chek piedāvā daudz inovatīvu tehnoloģiju balstītus pakalpojumus primārās un sekundārās aprūpes sektora veselības aprūpes speciālistiem. Paskatīties uz informācijas apstrādes sistēmām un tālvadības mācību pakalpojumiem, uzklikšķiniet uz saites.

Vairāk

Daļa

Aizvērt X

Ieteikt šo lapu pa e-pastu

Email format janesmith@isp.com not recognized.
Please correct.

Looking to sign-up to receive email? Click here

Tip: to send to multiple recipients, separate email addresses with commas.

Novērošana

Glikozes līmeņa kontrole asinīs ir ļoti svarīga, lai kontrolētu diabētu. Regulāri pārbaudot glikozes daudzumu asinīs, var novērot uztura plāna, fiziskās aktivitātes un zāļu iedarbību uz jūsu stāvokli.

Lai pašam izmērītu glikozes līmeni asinīs, vajadzīgs glikometrs, teststrēmeles un lancete. Tad veiciet šādus soļus:

• Nomazgājiet un noslaukiet rokas. Silts ūdens palīdzēs asinīm labāk plūst.
• Ieduriet pirkstā ar lanceti, lai izplūstu asins piliens.
• Pēc instrukcijas uzlieciet asinis uz teststrēmeles.
• Dažas sekundes gaidiet rezultātu.
• Pareizi izmetiet izlietoto lanceti un teststrēmeli.

Asinis izplūst vieglāk, ja ievēro instrukciju, kas pievienota glikometram. Parasti tiek ieteikts papurināt plaukstas vai dažas reizes viegli saspiest pirkstu. Visierastāk ir ņemt asinis no pirksta gala, taču iespējams asinis paņemt arī no alternatīvas vietas (AV). Citas analīzes un novērošanas metodes ņem vērā ilgstošu glikozes līmeni asinīs. HbA1c (glikozētais hemoglobīns) analīze ļauj noteikt vidējo glikozes līmeni asinīs pēdējo 2 vai 3 mēnešu laikā.

1. Joslin Diabēta centrs. „Blood glucose monitoring: your tool for diabetes control". Atrodams: http://www.joslin.org/managing_your_diabetes_650.asp.  Dati ņemti 2008. g. 16. oktobrī.

2. Amerikas diabēta asociācija. „A1C test". Atrodams: http://www.diabetes.org/type-1-diabetes/a1c-test.jsp . Dati ņemti 2008. g. 11. oktorbī.

 

Analīzes asinīm no alternatīvas vietas (AAAV)

Daži glikometri ļauj izmantot asins paraugus no citām ķermeņa vietām - plaukstas, apakšdelma, augšdelma, gurna vai apakšstilba. Asins analīze no alternatīvas vietas ne vienmēr ir piemērota. Asinis no pirksta gala ātri parāda glikozes daudzuma svārstības, bet asinis no citas vietas - ne vienmēr, tāpēc varat saņemt ne visai precīzu rezultātu. Pirms izvēlaties citu asins ņemšanas vietu, konsultējieties ar veselības aprūpes speciālistu.

Analīze asinīm no alternatīvas vietas (AAAV) var būt ieteicama, ja glikozes līmenis asinīs ir stabils, tas ir, pirms ēšanas vai pirms miega. AAAV nav ieteicama, ja glikozes līmenis asinīs ir nepastāvīgs, piemēram, uzreiz pēc ēšanas vai fiziskas slodzes.

Nekad neignorējiet zema vai augsta glikozes līmeņa simptomus. Ja glikozes līmeņa pārbaude neatbilst jūsu pašsajūtai, atkārtojiet analīzi ar asinīm no pirksta gala, pārbaudot rezultātu.

Uz augšu

Šajā vietnē sniegta informācija par produktiem, kas paredzēti dažādām auditorijām, tajā var būt produktu informācija, kas citādi nav pieejama vai nav spēkā jūsu valstī. Atcerieties, ka mēs neuzņemamies nekādu atbildību par tādas informācijas saņemšanu, kas var nebūt saskaņā ar kādām jūsu valstī spēkā esošām normatīvajām procedūrām, noteikumiem, reģistrāciju vai lietošanu.