Accu-Chek® - Live life. The way you want.

TEKSTA IZMĒRS: Decrease Text Size Increase Text Size

Gaidīts!

Šī informācija ir pieejama tikai reģistrētiem
lietotājiem. Lai to aplūkotu
piereģistrēties

AIZVĒRT X

Forget Password

Invalid email address. Please try again.

Please provide the email address for your
account and we will email you password.

Password Sent

An email with your password has been sent to
[email address].

Papildus Mācību Līdzekļi

Pirmais papildu komplekts ir ogļhidrātu skaitītājs, ĶMI (ķermeņa Masas Indeks) mērījumu ceļvedis un diabēta pētījums. Tas var būt noderīgi, lai kādu padomu.....

Klikšķiniet šeit, lai izmantotu papildu mācību līdzekļu

profesionāļi

Accu-Chek piedāvā daudz inovatīvu tehnoloģiju balstītus pakalpojumus primārās un sekundārās aprūpes sektora veselības aprūpes speciālistiem. Paskatīties uz informācijas apstrādes sistēmām un tālvadības mācību pakalpojumiem, uzklikšķiniet uz saites.

Vairāk

Daļa

Aizvērt X

Ieteikt šo lapu pa e-pastu

Email format janesmith@isp.com not recognized.
Please correct.

Looking to sign-up to receive email? Click here

Tip: to send to multiple recipients, separate email addresses with commas.

Pareizs uzturs

Jums kā personai, kas slimo ar diabētu, katru dienu būtu jāpieņem svarīgi ar uzturu saistīti lēmumi. Tas, ko jūs ēdat, vairāk ietekmē glikozes līmeni asinīs nekā citas jūsu darbības.

Šīs ikdienas grūtības varat pārvarēt, plānojot ēdienreizes. Ja jums būs uztura plāns, varēsiet izvēlēties, ko ēst mājās, ko pirkt veikalā vai ēst pustdienas ārpus mājas. Sadarbojoties ar savu veselības aprūpes speciālistu un mācoties par uzturu un pārtikas iedarbību uz glikozes līmeni asinīs, uztura plānošanu var pārvērst par patīkamu nodarbi.

Vairums pārtikas pirms nokļūšanas asinsritē kļūst par asins glikozi. Tad insulīns palīdz asins glikozei no asinsrites nokļūt ķermeņa šūnās - no smadzenēm līdz muskuļiem, kur tā tiek pārvērsta par enerģiju. Bez insulīna, kas paver glikozei ceļu un šūnām, ķermenis nesaņem nepieciešamo barošanu, bet glikoze paliek asinsrites sistēmā.

Ēdot jūs papildināt „degvielu" savā organismā. Tāpēc pēc ēšanas palielinās glikozes līmenis asinīs un daudzi ar diabētu slimojoši cilvēki lieto insulīnu apmēram tajā pašā laikā, kad ēd. Insulīns pārnes asinsritē esošo glikozi uz šūnām, kur tā var tikt izmantota.

Tam, ko, kad un cik daudz ēdat, ir būtiska nozīme, uzturot glikozes līmeni, ko jums noteicis veselības aprūpes speciālists.

 

Uztura plānošana

Uztura plānošanas mērķis ir kontrolēt glikozes daudzumu asinīs, uzturēt normālu ķermeņa svaru un labi justies. Jūsu veselības aprūpes speciālists var palīdzēt saplānot uzturu, iesakot vajadzīgo pārtikas daudzumu, veidu un ēšanas laiku.

Dažādi pārtikas veidi uz organismu iedarbojas atšķirīgi. Kontrolējot to, ko ēdat, kad ēdat un cik ēdat, kā arī regulāri pārbaudot asinis, jums un jūsu veselības aprūpes speciālistam var būt vieglāk saprast, kā apēstais iedarbojas uz glikozes līmeni asinīs.

Gatavojot savu uztura plānu, domājiet par ēdieniem, ko parasti ēdat. Viens no veidiem, kā to uzzināt, ir izveidot sarakstu ar visu, ko esat ēdis pēdējo 3 dienu laikā. Kad sarakts ir gatavs, kopā ar savu veselības aprūpes speciālistu izanalizējiet to. Tad pajautājiet sev šādas lietas:

  • Kuri ēdieni man vislabāk garšo?
  • Vai ir „problemātiski ēdieni", kas nav veselīgi vai ko ēdu par daudz?
  • Cik lielas ir mana ēdiena porcijas?
  • Vai es bieži ēdu?
  • Vai es bieži pārēdos?
  • Vai ir kāds dienas laiks, kad man ir visgrūtāk ievērot uztura plānu?

Ēšana ar regulāriem intervāliem dod jūsu organismam iespēju starp ēdienreizēm izmantot asinīs esošo glikozi. Ierasts, ka jāēd ik pēc 4 vai 5 stundām. Ja tiek izlaista ēdienreizi, pastāv iespēja nākamajā ēdienreizē apēst par daudz, tādēļ glikozes līmenis asinis būs lielāks.

Ja pirms ēšanas glikozes līmenis asinīs ir liels, pirms pārbaudes vai ēšanas pagaidiet apmēram stundu. Ja lietojat insulīnu, aprunājieties ar savu veselības aprūpes speciālistu par insulīna lietošanu kopā ar pārtiku vai uzkodām.

 

pdf>>

Uz augšu
Ja Jums ir jautājumi par Accu-Chek glikometriem, glikozes mērījumiem, zvaniet mums pa bezmaksas Accu-Chek klientu informatīvo tālruni 80008886.
Garantija mūža garumā

Kļūmes gadījumā, Jūsu glikometru vai autolanceti (asins parauga ņemšanas ierīci), mēs nomainīsim pret jaunu bezmaksas.

Šajā vietnē sniegta informācija par produktiem, kas paredzēti dažādām auditorijām, tajā var būt produktu informācija, kas citādi nav pieejama vai nav spēkā jūsu valstī. Atcerieties, ka mēs neuzņemamies nekādu atbildību par tādas informācijas saņemšanu, kas var nebūt saskaņā ar kādām jūsu valstī spēkā esošām normatīvajām procedūrām, noteikumiem, reģistrāciju vai lietošanu.