Accu-Chek® - Live life. The way you want.

TEKSTA IZMĒRS: Decrease Text Size Increase Text Size

Gaidīts!

Šī informācija ir pieejama tikai reģistrētiem
lietotājiem. Lai to aplūkotu
piereģistrēties

AIZVĒRT X

Forget Password

Invalid email address. Please try again.

Please provide the email address for your
account and we will email you password.

Password Sent

An email with your password has been sent to
[email address].

Papildus Mācību Līdzekļi

Pirmais papildu komplekts ir ogļhidrātu skaitītājs, ĶMI (ķermeņa Masas Indeks) mērījumu ceļvedis un diabēta pētījums. Tas var būt noderīgi, lai kādu padomu.....

Klikšķiniet šeit, lai izmantotu papildu mācību līdzekļu

profesionāļi

Accu-Chek piedāvā daudz inovatīvu tehnoloģiju balstītus pakalpojumus primārās un sekundārās aprūpes sektora veselības aprūpes speciālistiem. Paskatīties uz informācijas apstrādes sistēmām un tālvadības mācību pakalpojumiem, uzklikšķiniet uz saites.

Vairāk

Daļa

Aizvērt X

Ieteikt šo lapu pa e-pastu

Email format janesmith@isp.com not recognized.
Please correct.

Looking to sign-up to receive email? Click here

Tip: to send to multiple recipients, separate email addresses with commas.

Diabēta komplikāciju ārstēšana

Droši vien jau zināt, ka kontrolēt glikozes līmeni asinīs ir svarīgi, lai izvairītos no hipoglikēmijas un hiperglikēmijas, t.i., pārāk zema un pārāk augsta glikozes līmeņa asinīs.

Novērojot savu glikozes līmeni asinīs, varat attālināt vai novērst hroniskās komplikācijas. Liels glikozes daudzums asinīs var bojāt daudzas jūsu ķermeņa daļas, ieskaitot acis, sirdi un kāju pirkstus. Svarīgi zināt, ja jūs kopā ar savu veselības aprūpes speciālistu varat samazināt vai pat novērst diabēta komplikācijas.

Šajā vietnē ir dotas dažas biežāk sastopamās diabēta komplikācijas, to simptomi un ārstēšanas veidi, kā arī daži ieteikumi, ko jūsu veselības aprūpes speciālists var rekomendēt riska samazināšanai.

 

Pēdu problēmas

Kāju ikdienas aprūpe ir svarīga katram ar diabētu slimojošam cilvēkam. Augsts glikozes līmenis asinīs var bojāt asinsvadus, pa kuriem kājās un pēdās nokļūst skābeklis un barības vielas. Tas var izraisīt nervu bojājumus, sliktu asins cirkulāciju, infekcijas un pēdas deformāciju.

Diabēts bieži asociējas ar pēdu un amputācijas problēmām. Vairāk nekā 60% apakšējā ekstremitāšu amputāciju, neskaitot gadījumus, ko izraisījis nelaimes gadījums vai trauma, tiek veiktas ar diabētu slimojošiem cilvēkiem. <1 atsauce>

Kam vajadzētu pievērst uzmanību

Amerikas diabēta asociācija iesaka pārbaudīt pēdas vismaz reizi gadā vai biežāk, ja ar pēdām ir problēmas. <2 atsauce> Ja esat pamanījis kādu no turpmāk minētajiem simptomiem, vērsieties pie sava veselības aprūpes speciālista: <3 atsauce>

  • Samazināta sāpju sajūta vai jutīgums kājā vai pēdā
  • Saplaisājusi vai ieplīsusi āda
  • Ieauguši nagi
  • Pēdas formas maiņa
  • Tulznas un kārpas

Kā kopt pēdas diabēta slimniekam

Katru dienu kopjot savas pēdas un klausot veselības aprūpes speciālista padomiem normāla glikozes līmeņa uzturēšanai asinīs, varat novērst hroniskās komplikācijas. Pēdas un kāju pirksti būs veseli, ja ievērosit turpmāk minētās vienkāršās rekomendācijas: <4 atsauce>

  • Regulāri pārbaudiet savas pēdas
  • Valkājiet piemērotus, ērtus apavus
  • Katru dienu mazgājiet pēdas ar ziepēm un siltu ūdeni
  • Kāju nagus grieziet taisni un ne pārāk īsi

Ievietot saiti uz bukletu Kāju kopšana

 

 

 

 

Uz augšu

Šajā vietnē sniegta informācija par produktiem, kas paredzēti dažādām auditorijām, tajā var būt produktu informācija, kas citādi nav pieejama vai nav spēkā jūsu valstī. Atcerieties, ka mēs neuzņemamies nekādu atbildību par tādas informācijas saņemšanu, kas var nebūt saskaņā ar kādām jūsu valstī spēkā esošām normatīvajām procedūrām, noteikumiem, reģistrāciju vai lietošanu.