Accu-Chek® - Live life. The way you want.

TEKSTA IZMĒRS: Decrease Text Size Increase Text Size

Gaidīts!

Šī informācija ir pieejama tikai reģistrētiem
lietotājiem. Lai to aplūkotu
piereģistrēties

AIZVĒRT X

Forget Password

Invalid email address. Please try again.

Please provide the email address for your
account and we will email you password.

Password Sent

An email with your password has been sent to
[email address].

Papildus Mācību Līdzekļi

Pirmais papildu komplekts ir ogļhidrātu skaitītājs, ĶMI (ķermeņa Masas Indeks) mērījumu ceļvedis un diabēta pētījums. Tas var būt noderīgi, lai kādu padomu.....

Klikšķiniet šeit, lai izmantotu papildu mācību līdzekļu

profesionāļi

Accu-Chek piedāvā daudz inovatīvu tehnoloģiju balstītus pakalpojumus primārās un sekundārās aprūpes sektora veselības aprūpes speciālistiem. Paskatīties uz informācijas apstrādes sistēmām un tālvadības mācību pakalpojumiem, uzklikšķiniet uz saites.

Vairāk

Daļa

Aizvērt X

Ieteikt šo lapu pa e-pastu

Email format janesmith@isp.com not recognized.
Please correct.

Looking to sign-up to receive email? Click here

Tip: to send to multiple recipients, separate email addresses with commas.

Ārstēšana

Diabēts ir neārstējama slimība, bet to var kontrolēt. Pareizi ārstējot, var samazināt diabēta komplikācijas vai pat novērst tās. Ierastā diabēta ārstēšana ir insulīna injekcijas, perorālas zāles, diēta un fiziski vingrinājumi. Sadarbojieties ar savu veselības aprūpes speciālistu komandu, lai izveidotu jums piemērotāko ārstēšanas plānu.

Ilgstošs augsts glikozes līmenis asinīs var izraisīt veselības problēmas. Diabēts ir saistīts ar:
• Sirds slimībām
• Infarktu
• Nieru slimībām
• Nervu bojājumiem
• Gremošanas traucējumiem
• Acu slimībām
• Zobu un smaganu problēmām

Veselības problēmas var novērst, uzturot vajadzīgo glikozes līmeni asinīs un pastāvīgi to novērojot.
Pirmais solis - izvēlēties piemērotu uzturu un uzturēt fizisku aktivitāti. Ja nevarat sasniegt plānoto glikozes līmeni asinīs, ievērojot diētu un sportojot, ārsts var jums izrakstīt medikamentus. Zāles ir atkarīgas no tā, kāds ir jūsu diabēta tips, dienas režīms un veselības stāvoklis.

1. National Diabetes Information Clearinghouse. Diabetes, Heart Disease, and Stroke. Atrodams: http://diabetes.niddk.nih.gov/dm/pubs/stroke/#connection . Dati ņemti 2008. g. 11. novembrī.
2. Endocrine Today. Use of SMBG results is needed for successful outcomes. Atrodams: 
http://www.endocrinetoday.com/view.aspx?rid=30180 . Dati ņemti 2008. g. 13. novembrī.

 

Perorālie antidiabētiskie medikamenti

Daudziem cilvēkiem, kas slimo ar otrā tipa diabētu, aizkuņģa dziedzeris vēl aizvien ražo insulīnu, bet vai nu tā nepietiek, vai organisms to neuzsūc un efektīvi neizmanto.

Bieži veselības aprūpes speciālisti vispirms diabēta slimniekiem piemēro diētu un fiziskus vingrinājumus. Ja ar to nepietiek, izraksta perorālos medikamentus. Ja medikamenti nepalīdz uzturēt glikozes līmeni asinīs, personas ārstēšanai var tikt izrakstīts arī insulīns.

Mūsdienu perorālās antidiabētiskās zāles piedāvā dažādu otrā tipa diabēta ārstēšanu. Dažādi medikamenti iedarbojas dažādos veidos, tāpēc veselības aprūpes speciālisti var tos pieskaņot, lai sasniegtu labākus rezultātus. Lietojot perorālos antidiabētiskos medikamentus, ieteicams bieži pārbaudīt glikozes līmeni asinīs. Tas palīdzēs jums saprast, vai medikamenti darbojas labi.

 

Uz augšu

Šajā vietnē sniegta informācija par produktiem, kas paredzēti dažādām auditorijām, tajā var būt produktu informācija, kas citādi nav pieejama vai nav spēkā jūsu valstī. Atcerieties, ka mēs neuzņemamies nekādu atbildību par tādas informācijas saņemšanu, kas var nebūt saskaņā ar kādām jūsu valstī spēkā esošām normatīvajām procedūrām, noteikumiem, reģistrāciju vai lietošanu.